Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkła ochronne do Apple iPhone 13 Pro Max, Hartowane, Hybrydowe, Folie, Osłony na telefony, tablety i aparaty

( ilość produktów: 67 )

Szkło ochronne do iPhone’a 13 Pro Max powinno zostać odpowiednio dopasowane do urządzenia, aby chronić je w każdej sytuacji. Dobrze dobrana osłona ekranu stanowi zabezpieczenie, które pozwoli nam utrzymać naszego najnowszego iPhone’a jak nowego na dłużej. Sprawdź szkło hartowane do telefonu iPhone 13 Pro Max i przekonaj się o jego wyjątkowej trwałości. Szkło hartowane jest tworzone z wysokiej jakości materiałów, które chronią urządzenie i nie pozwalają mu na zniszczenie. To właśnie sprawia, że szkło hartowane jest tak popularne wśród naszych klientów. Zapoznaj się także z ofertą na szkła hybrydowe, które powstają przy połączeniu folii ochronnej z szkłem hartowanym. Szkło hybrydowe zachowuje o wiele bardziej elastyczną strukturę, dzięki czemu znakomicie amortyzuje siłę upadków z wysokości. Innym rozwiązaniem, które pozwoli nam utrzymać urządzenie w nienaruszonym stanie jest folia ochronna. Zastosowanie folii ochronnej na telefon pozwala nam uchronić go przed zarysowaniami. Sprawdź pozostałe szkła ochronne Apple, a także zapoznaj się z pełną ofertą na szkła ochronne pozostałych modeli.

 szkło na telefon iphone 13 pro max akcesoria gsm do iphone 13 pro max etui pokrowiec kabura futerał case

Warto wiedzieć, że szkło ochronne do iPhone’a 13 Pro Max to nie jedyne akcesoria GSM, w jakie powinniśmy zainwestować zaraz po zakupie nowego urządzenia. Po pierwsze i najważniejsze, powinniśmy wyposażyć się też w etui na telefon iPhone 13 Pro Max. W naszym sklepie z akcesoriami do telefonów posiadamy różne rodzaje pokrowców do telefonu iPhone 13 Pro Max, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Jeśli więc poszukujesz futerału do iPhone’a 13 Pro Max, sprawdź, jakie przygotowaliśmy możliwości. Przy wyborze należy się jednak kierować nie tylko jakością, ale też designem obudowy na telefon, którą wybieramy. Każdy case na telefon jest bowiem nie tylko ochroną, ale też wizytówką naszego urządzenia i może zasłonić ładną i estetyczną obudowę od producenta. 

 szkło ochronne na telefon iphone 13 pro max etui na telefon pokrowiec akcesoria do iphone 13 pro max

Jednak etui do telefonu to nie jedyny gadżet, o jaki warto zadbać kupując iPhone'a 13 Pro Max. Każdy właściciel tego urządzenia musi zaopatrzyć się w ładowarkę do iPhone 13 Pro Max, która będzie wystarczająco wydajna, by wygodnie naładować urządzenie. Oprócz tego warto zastanowić się, czy lepszym wyborem będzie ładowarka indukcyjna, która pozwala na naładowanie telefonu bez użycia kabli. Proponujemy także uchwyt samochodowy do iPhone 13 Pro Max, który pozwoli nam bezpiecznie transportować urządzenie. Spośród wielu dostępnych u nas akcesoriów samochodowych, warto wybrać uchwyt samochodowy z ładowarką Qi, która podobnie jak ładowarka bezprzewodowa, naładuje urządzenie bez użycia kabli. Co ważne - telefony marki Apple możemy ładować ładowarkami wyposażonymi w funkcję MagSafe, dzięki czemu jest to o wiele łatwiejsze i szybsze. Szukaj ładowarki bezprzewodowej MagSafe do iPhone 13 Pro Max i przekonaj się, jak wydajna może być ta najnowsza technologia.

 szkło na telefon iphone 13 pro max etui pokrowiec futerał akcesoria gsm do iphone 13 pro max

Jednak kable i przejściówki mogą okazać się niezbędne do sprawnego korzystania z najnowszego telefonu marki Apple. Polecamy więc wybranie kabla lightning, który pozwala na bardzo szybki przesył danych. Odpowiednio dobrane kable i przejściówki do iPhone 13 Pro Max są bardzo ważne, gdyż urządzenie może nie być kompatybilne z pozostałymi, z których korzystamy na co dzień. Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy słuchawki do iPhone’a 13 Pro Max, a wśród nich słuchawki douszne, słuchawki nauszne i wiele propozycji, które zaskoczą jakością. Ważne, by do najnowszego telefonu marki Apple wybrać słuchawki bezprzewodowe, które wygodnie podłączymy za pomocą technologii Bluetooth. Jeśli nie wiesz, jakie słuchawki bezprzewodowe do iPhone 13 Pro Max będą najlepsze, polecamy sprawdzenie naszej szerokiej oferty akcesoriów.