Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14 Pro

( ilość produktów: 85 )

Szkło ochronne na iPhone 14 Pro jest dobrze dopasowane do możliwości urządzenia. Odpowiednio dobrana osłona ekranu powinna zapewniać maksimum możliwości i nie zniekształcać naszego wyświetlacza. Właśnie dlatego warto postawić na szkło do iPhone 14 Pro, które zostało odpowiednio wzmocnione, ale także jest wysoko przezroczyste. Polecamy wybranie odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli nam chronić urządzenie przed wszelkiego rodzaju zniszczeniami, jakie mogą pojawić się na ekranie urządzenia. Bardzo często zdarza się, że telefon jest zarysowany, kiedy na co dzień z niego korzystamy i niedługo po zakupie przestaje wyglądać jak nowy.

Odpowiednim rozwiązaniem jest szkło hybrydowe lub szkło hartowane do telefonu, które wyróżniają się wysoką jakością. Warto postawić na takie rozwiązanie, które sprawi, że nie będziemy musieli martwić się bezpieczeństwem naszego urządzenia na co dzień. Dobrze jest wybrać szkło hartowane, które zrobione jest z odpowiednio wzmocnionego materiału. W ten sposób szkło hartowane do iPhone 14 Pro jest w stanie przeciwdziałać zniszczeniom, jakie mogą pojawić się podczas codziennego korzystania z urządzenia. Oprócz tego doskonałym rozwiązaniem jest szkło hybrydowe do iPhone 14 Pro, które powstaje z połączenia dwóch materiałów. Dzięki temu otrzymujemy wygodne w użytkowaniu i zupełnie niewidoczne szkło ochronne na telefon, które sprawdza się w różnych sytuacjach. Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, warto sprawdzić kilka możliwości i wybrać to, które najbardziej nam odpowiada. Różne osłony ekranu sprawdzają się w przypadku różnych użytkowników, dlatego nie ma jednego rozwiązania, które zadowoli każdego.

Bardzo ważnym aspektem podczas wyboru szkła do iPhone 14 Pro jest to, czy możemy liczyć na odpowiednio łatwy montaż. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na to, by szkło ochronne było trwałe i nie odklejało się od urządzenia podczas korzystania z niego. Właśnie dlatego zalecamy postawienie na wysokiej jakości materiały, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.