Darmowa dostawa od 40,00 zł
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui i szkła na tablet

( ilość produktów: 15 )

Chronią przed uszkodzeniami. Połączone w jedno stają się kompleksową ochroną, która pozwoli Ci cieszyć się wygodą korzystania z tabletu przy jednoczesnej pewności o jego bezpieczeństwie. To sposób na to, jak zabierać swój tablet wszędzie ze sobą, nie martwiąc się o jego uszkodzenie. Przekonaj się, dlaczego warto kupić etui i szkła na tablet. I wybierz model dla siebie.

Dlaczego warto kupić etui na tablet?

Etui na tablet jest po prostu wygodne. Dostępne jest wiele różnych rodzajów, dzięki czemu możesz dopasować etui do swoich potrzeb. Sprawia, że możesz wrzucić tablet do torby czy plecaka, nie martwiąc się o jego uszkodzenia. Etui amortyzuje wstrząsy, chroni przed zabrudzeniami czy zarysowaniami. Ma duży wpływ na to, jak wygląda Twój tablet i jak działa. Funkcja ochronna jest tą, która w dużej mierze motywuje do zakupu etui na tablet, jednak zalet jego używania jest więcej. Etui na tablet zwiększa też funkcjonalność. Etui z klapką sprawiają, że możesz przekształcić etui w komfortowy stojak. Łatwiej pracować i łatwiej się relaksować. Możesz przekształcić etui w stojak, by po podłączeniu klawiatury poczuć się tak, jak podczas korzystania z notebooka. Nie musisz też trzymać urządzenia stale w rękach, lecz wygodnie odłożyć, np. podczas oglądania serialu. Klapka chroni również przed utratą baterii, automatycznie wyłączając tablet po zamknięciu klapki i szybko włączając ponownie, gdy podniesiesz klapkę.

Dlaczego warto kupić szkło na tablet?

Najpopularniejsze etui na tablet to etui z klapką. Być może więc zastanawiasz się, dlaczego warto kupić szkło na tablet, skoro klapka chroni ekran przed zniszczeniem. Powód jest prosty – gdy korzystasz z tabletu, wcale klapka nie chroni ekranu. Dla zabezpieczenia go w trakcie używania, w tym zabezpieczenia przed zabrudzeniami, warto zainwestować w szkło ochronne. Ochroni nie tylko przed śladami palców i kurzem, ale również przed zarysowaniami i pęknięciami. Wybierając etui na tablet dla siebie, zwróć uwagę na to, czy interesujący Cię produkt jest dostosowany do modelu urządzenia, które posiadasz. Jedynie dobre dopasowanie sprawi, że cieszyć się będziesz pełną ochroną oraz komfortem używania.