Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14 Plus

( ilość produktów: 54 )

Szkło ochronne na iPhone 14 Plus powinno być dobrane w taki sposób, by chronić wszystkie elementy naszego urządzenia. Warto wybrać osłonę ekranu, która została dokładnie dopasowana do wymiarów naszego urządzenia. W ten sposób możemy cieszyć się znakomitą jakością, którą daje nam korzystanie z osłony ekranu. Warto jednak zwrócić też uwagę, by szkło do iPhone 14 Plus było odpowiednio dopasowane do jego krawędzi i pozwalało na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności naszego urządzenia.

Wiele osób decyduje się na zakup osłony ekranu za późno, kiedy na wyświetlaczu pojawią się już pierwsze ryski. Właśnie dlatego zalecamy wybranie szkła ochronnego do iPhone 14 Plus zaraz po zakupie urządzenia, aby od początku chronić je przed zniszczeniami. Dzięki temu telefon na dłużej pozostanie jak nowy. Oprócz tego warto postawić na szkło ochronne, które pochodzi od sprawdzonych dostawców i jest chętnie wybierane przez naszych użytkowników sklepu z akcesoriami GSM. Dobrym rozwiązaniem będzie więc szkło hartowane do iPhone 14 Plus, które zostało dokładnie wzmocnione, by chronić urządzenie przed zniszczeniami. Odpowiednim rozwiązaniem będzie też szkło hybrydowe, które wyróżnia się wyjątkową elastycznością. Dzięki temu łatwo zainstalować takie zabezpieczenie ekranu na naszym urządzeniu. Oprócz tego zarówno szkło hybrydowe jak i szkło hartowane na telefon wyróżniają się wysoką wytrzymałością na zniszczenia. To bardzo ważne, jeśli często zdarza nam się zostawić telefon w miejscu, w którym nie jest on bezpieczny. Warto zainwestować w dobrej jakości szkło ochronne również wtedy, gdy często zdarza nam się upuścić urządzenie.

Warto pamiętać, że szkło ochronne, które wybieramy powinno być dodatkowo odpowiednio przezroczyste, by zapewnić nam maksimum możliwości. Każdy wyświetlacz może zostać zniekształcony poprzez nieodpowiedni dobór szkła ochronnego. Właśnie dlatego to tak ważne, by szkło do iPhone 14 Plus było doskonale dobrane i chroniło urządzenie jednocześnie dając nam możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności.