Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14

( ilość produktów: 92 )

Szkło ochronne na telefon iPhone 14 powinno zostać tak dobrane do tego urządzenia, aby doskonale chronić wszystkie jego elementy. Właśnie dlatego warto postawić na funkcjonalną osłonę ekranu, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Polecamy wybranie szkła ochronnego, które zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i jest odpowiednio sprawdzone pod względem trwałości. Właśnie takie rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez naszych użytkowników akcesoriów GSM.

Ważne jest to, by szkło ochronne na telefon iPhone 14, które wybieramy, było doskonale dopasowane do wymiarów naszego urządzenia. Warto wybrać takie szkło ochronne, które w żadnym elemencie urządzenia nie wystaje poza jego wyświetlacz. Oprócz tego musimy również zwrócić uwagę na to, by szkło do iPhone 14 było odpowiednio dopasowane do krawędzi ekranu. Oznacza to, że wszystkie jego elementy powinny być odpowiednio zakryte przez szkło ochronne. Ze względu na jakość i wykonanie, jakie preferują klienci, bardzo często wybierane są szkła hartowane na wyświetlacz. Zapewniają one wysokiej jakości ochronę urządzenia i doskonale radzą sobie z przeciwdziałaniem zarysowaniom. Oprócz tego szkło hartowane do iPhone 14 będzie odpowiednio przezroczyste, by nie zniekształcać możliwości naszego wyświetlacza. Warto również postawić na szkło hybrydowe, które wyróżnia się wysoką jakością i dużą elastycznością, wszystko za sprawą odpowiedniego połączenia materiałów, jakie zostały użyte do jego produkcji.

Przy wyborze szkła ochronnego do iPhone 14 powinniśmy kierować się przede wszystkim jego odpowiednią trwałością. Proponujemy wybranie takiego rodzaju osłony ekranu, które wyróżnia się wyjątkową trwałością, ale także przezroczystością. Właśnie dlatego szkło hartowane do Apple jest chętnie wybierane, gdyż wyróżnia się ono odpowiednią przezroczystością. W ten sposób nic nie zasłania wyświetlacza i możemy korzystać z pełni jego możliwości. Szkło ochronne do iPhone 14 powinno więc pozwalać na maksimum możliwości naszego urządzenia i dawać nam dobrej jakości ochronę, która sprawdza się w każdej sytuacji.