Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui i szkła na telefon

( ilość produktów: 110 )

Najczęściej wybierane spośród różnorodnych akcesoriów GSM na smartfon. I to nie bez powodu. Etui i szkła na telefon to kompleksowa ochrona, którą docenisz za możliwość cieszenia się swoim urządzeniem przez długi czas od jego zakupu. W dodatku bez uszczerbku na jego wyglądzie czy sprawności. Zobacz, jakie etui i szkła na telefon warto wybrać.

Jakie etui na telefon wybrać?

Wśród dostępnych w naszej ofercie etui na telefon znajdziesz kilka różnych rodzajów. Są to etui pancerne, etui z klapką oraz etui typu plecki. Różnią się one nie tylko zastosowaniem czy wyglądem, ale też materiałem, z jakiego zostały wykonane. Etui pancerne najlepiej sprawdzi się u osób, które narażają swój smartfon na zniszczenie bardziej niż inni, np. zabierając je ze sobą w podróż, na trening lub do pracy w terenie. Wykonywane zazwyczaj z różnych mieszanek, wśród których króluje poliwęglan. Wytrzymały na zniszczenia materiał, który świetnie chroni przed uszkodzeniami. Etui z klapką po krótkiej przerwie znów cieszy się popularnością. Wróciło w nowej, ulepszonej wersji. Dziś to nie tylko etui, którego zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami, ale również wygodny gadżet, który pozwoli Ci uczynić ze swojego telefonu portfel. W etui znajdziesz kieszonki na dokumenty czy karty, przez co to, co najważniejsze, będziesz mógł mieć zawsze przy sobie. Etui typu plecki jest tym najczęściej wybieranym. Wymaga ono jednak tego, by dokupić do niego szkło ochronne. O ile etui z klapką zabezpiecza także ekran, o tyle etui typu plecki chroni już jedynie tylną część telefonu oraz jego boki. Zmniejsza ryzyko ogólnych uszkodzeń, minimalizuje siłę uderzeń, jednak nie chroni ekranu przed zarysowaniami. Wykonywane zazwyczaj z silikonu.

Jakie szkło na telefon wybrać?

Szkło na telefon to głównie folie ochronne oraz szkła hartowane. Jeśli zależy Ci na wysokiej ochronie, wybierz szkło hartowane. Choć jest grubsze, to nie zmniejsza komfortu korzystania z telefonu. Wciąż obsługujesz go z tą samą lekkością, co pierwotnie. Lepiej przy tym chroni przed uszkodzeniami od folii. Folia ochronna będzie dobrym rozwiązaniem np. do etui z klapką, w którym to klapka zabezpiecza przed uszkodzeniami. Folia minimalizuje zabrudzenia i drobne zarysowania.