Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Słuchawki bezprzewodowe, Bluetooth, Douszne , Przewodowe, Samochodowe

( ilość produktów: 551 )

Do czego służą słuchawki do telefonu?

Słuchawki do telefonu powinny być odpowiednio skomunikowane z naszym telefonem lub komputerem, by zapewnić nam wysoką jakość dźwięku. Dobrze również, jeśli posługujemy się słuchawkami, które posiadają wbudowany mikrofon. Jest on doskonałym dodatkiem podczas rozmów telefonicznych, gdy telefon mamy w kieszeni i nie chce nam się go wyjmować. Słuchawki bezprzewodowe - jak sama nazwa wskazuje - nie potrzebują do połączenia żadnych kabli. Ładuje je się za pomocą zwykłej ładowarki sieciowej, a z urządzeniem łączą się za pomocą technologii Bluetooth. Stąd właśnie pochodzi ich zamienna nazwa - słuchawki bluetooth. Takie słuchawki do smartfonu służą nam dzięki wbudowanej baterii, która jest ładowana podobnie jak telefon. Są o wiele bardziej poręczne i jeśli nie lubimy kabli, pewnie spodobają się większości z nas.

słuchawki do telefonu

Co warto dokupić do słuchawek?

Oprócz słuchawek bezprzewodowych warto wybrać zwykłe słuchawki przewodowe, jeśli nie lubimy takich nowoczesnych rozwiązań. W naszym sklepie akcesoriów GSM posiadamy wielki wybór słuchawek przewodowych. Znaleźć można słuchawki douszne a także słuchawki nauszne, z których najchętniej wybierane ostatnimi czasy są właśnie te douszne. Zajmują o wiele mniej miejsca, mniej rzucają się w oczy, a w dodatku możemy do nich dobrać wyjątkowe etui na słuchawki.

słuchawki do telefonu

 

W czym pomagają akcesoria do słuchawek?

To właśnie dobranie odpowiedniego pokrowca na słuchawki stanowi znakomite dopełnienie naszego systemu nagłaśniającego. Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe, które wkładamy do ucha posiadają również wysokiej jakości wbudowany mikrofon i są bezpieczne podczas użytkowania. Dodatkowe etui chroni natomiast słuchawki przed zgubieniem czy zabrudzeniem ich.