Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14 Pro Max

( ilość produktów: 53 )

Szkło ochronne na iPhone 14 Pro Max to odpowiednie rozwiązanie dla każdego, kto chce dbać o estetykę i bezpieczeństwo swojego urządzenia. Zalecamy wybranie szkła ochronnego do telefonu zaraz po zakupie urządzenia, aby od samego początku mieć pewność, że jest ono odpowiednio chronione. Oprócz tego polecamy postawienie na taką osłonę ekranu, która wyróżnia się doskonałą jakością i została dokładnie sprawdzona przez użytkowników akcesoriów GSM.

Dobrym rozwiązaniem jest wybranie akcesoriów GSM, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie cieszyć się wyjątkową jakością i szkłami ochronnymi, które zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Polecamy postawienie na szkło hartowane do iPhone 14 Pro Max, które jest odpowiednio wzmocnione, by każdego dnia chronić urządzenie przed zarysowaniami. Dobrym wyborem jest takie szkło na telefon iPhone 14 Pro Max, które będzie dokładnie dopasowane do wymiarów naszego urządzenia, dzięki czemu wszystkie jego elementy będą odpowiednio chronione. Oprócz tego polecamy szkło hybrydowe do telefonu iPhone 14 Pro Max, które wyróżnia się odpowiednią elastycznością, którą producenci osiągają przy połączeniu różnych materiałów do produkcji. Warto wybrać szkło ochronne do iPhone 14 Pro Max, które dokładnie chroni wszystkie elementy, ale także pozwala na pełną funkcjonalność naszego urządzenia

.Bardzo ważnym elementem przy wyborze szkła ochronnego jest także jego przezroczystość. Polecamy zwrócić uwagę na przezroczystość szkła do iPhone 14 Pro Max, by móc cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje nam takie rozwiązanie. W nowszych telefonach zwykle wyświetlacz jest bardzo wysokiej jakości i stawianie na słabe szkło ochronne może zniekształcać widok i pozbawiać nas możliwości korzystania z jego udogodnień. Właśnie dlatego warto na to zwrócić uwagę przy wyborze szkła ochronnego do iPhone 14 Pro Max. Dobrze jest także, gdy szkło ochronne możemy z łatwością zamontować, więc warto wybierać bardziej elastyczne opcje z łatwym montażem.