Darmowa dostawa od 40,00 zł
Etui na telefon tablet oraz akcesoria gsm sklep 4kom.pl
MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkła hartowane, folie ochronne na ekran na telefon, tablet

( ilość produktów: 904 )

Potłuczone ekrany, wszechobecne na nich tzw. „pajęczynki”, zarysowania i zabrudzenia – oto problemy spotykające wiele urządzeń mobilnych. Dziś, kiedy urządzenia te stały się przenośnymi komputerami, a całą ich powierzchnię zaczął zajmować ekran, zaczęły być one bardzo delikatnym sprzętem. Czasem chwila nieuwagi może zakończyć się dla telefonu czy tabletu katastrofalnie. Pobita szybka to nic przyjemnego – ani dla działania urządzenia, ani dla portfela tego, komu przypadnie płacenie za jej wymianę. Warto jednak wiedzieć, że istnieje sposób na to, by uniknąć potłuczeń czy zarysowań. W tym przydatne okazują się różnego rodzaju szkła ochronne oraz folie. Poszukując idealnych dla siebie sposobów ochrony ekranu, sprawdź przygotowane przez nas opcje. Wśród nich znajdziesz praktyczne rozwiązania, które zabezpieczą ekran Twojego smartfona czy tabletu przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz pęknięciami.

Szkła i folie ochronne

Dlaczego warto kupić szkło ochronne na ekran telefonu?

Powody tego, dlaczego warto kupić szkło ochronne na ekran telefonu, są niezwykle liczne. Gdyby porównać stosunek zalet do wad, wybór byłby oczywisty – wad tu doprawdy niewiele. Dobrze dobrane szkło hartowane nie staje się utrudnieniem w codziennym korzystaniu z telefonu. Wciąż zapewnia równie doskonałą jakość obrazu, jak przed nałożeniem szkła. Nie wpływa także na czułość ekranu na dotyk. Co zatem robi? Chroni na wielu płaszczyznach – zabezpiecza przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, eliminując problem osiadającego na ekranie kurzu, widocznych odcisków palców czy trudnych do usunięcia plam. Pilnuje także, aby w wyniku przechowywania telefonu wraz z ostrymi elementami (np. kluczami w kieszeni), ekran nie pokrył się zarysowaniami.

Szkło ochronne dba jednak o wiele bardziej. Jego wytrzymałość, mimo niezwykle małej grubości szkła, świetnie chroni przed pęknięciami. Upadek telefonu na podłogę wcale nie musi się więc kończyć dla ekranu tragicznie. Przy założonym szkle możemy cieszyć się ekranem w idealnym stanie przez długi czas od momentu jego zamontowania. Najlepiej nie zwlekać z tym zbyt długo, decydując się na ochronę niedługo po tym, jak kupimy sobie nowy telefon. Jest jeszcze powód, dla którego warto kupić szkło ochronne na ekran telefonu – oszczędność. Choć pozornie można nie rozumieć, jak dodatkowy wydatek związany z zakupem szkła, może wpłynąć na oszczędzanie, to prawda jest taka, że potrafi mieć on duży wpływ. Warto traktować go w kategoriach inwestycji. Wymiana ekranu na nowy w najnowszych smartfonach jest niesamowicie droga. Zamiast więc mierzyć się z kosztowną naprawą, lepiej zadbać o wysokiej jakości ochronę.

Jakie folie ochronne i szkła hartowane są dostępne w naszym sklepie?

Zdecydowany na to, by kupić szkło ochronne? Sprawdź, jakie rozwiązania masz do wyboru. Podpowiadamy, jakie folie ochronne i szkła hartowane są dostępne w naszym sklepie i które z nich wybrać. Na wstępie pamiętajmy, że między folią ochronną a szkłem ochronnym istnieje zasadnicza różnica. Folia chroni głównie przed zabrudzeniami i niewielkimi zarysowaniami. Nie jest jednak w stanie ochronić przed pęknięciem ekranu, pod tym względem sprawdzić się mogą jedynie szkła ochronne. Wśród nich najpopularniejsze szkło – szkło hartowane o zadziwiające wytrzymałości na zniszczenia. Na folie mogą zdecydować się ci, którzy na co dzień nie narażają go tak bardzo na zniszczenia. Także ci, którzy cenią sobie etui z klapką, zachwyceni będą z połączenia takiego etui z folią ochronną. W ich przypadku ryzyko zarysowań jest mniejsze, ponieważ ochrania ekran klapka etui. U nas znajdziesz szkła i folie ochronne pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów. Stawiamy na wysoką jakość, bo tylko ona jest w stanie zagwarantować właściwą ochronę. Dlatego wśród firm, których produkty oferujemy, znajdują się tacy czołowi producenci, jak ceniący nowoczesne rozwiązania Alogy, znany od lat SpigenRingke czy Baseus. Większość szkieł hartowanych dostosowywana jest do potrzeb określonych modeli telefonów. Dlatego aby sprawdzić, jakie dokładnie szkła możesz zakupić, najlepiej wybrać ofertę przygotowaną dla konkretnego modelu smartfona. Wyjątkiem jest szkło w płynie. Także bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. Jest ono jako jedyne szkłem uniwersalnym, które zastosować można przy każdym ekranie.

Akcesoria dodatki GSM
Akcesoria do smartwatchy

Jakie akcesoria GSM warto jeszcze dokupić?

Świetnym uzupełnieniem zakupu szkła ochronnego jest etui na telefon. Łącząc oba te akcesoria GSM ze sobą, uzyskujemy kompleksową ochronę. Dbamy nie tylko o utrzymanie w idealnym stanie ekranu, ale i obudowy telefonu, mając na względzie troskę o jego ogólną jego sprawność. Ponadto zawsze przydatne kable i adaptery wysokiej jakości, wytrzymałe na zniszczenia i doskonale radzące sobie przez długi czas od momentu ich zakupu. Ładowarki, z których pomocą naładujesz telefon szybciej, a także bardziej nowocześnie - jeśli będzie to ładowarka indukcyjna. My polecamy także każdemu właścicielowi smartfona uchwyty, szczególnie uchwyty samochodowe. Zadbają o bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno Twoje, jak i Twojego smartfona, zwiększając przy tym funkcjonalność telefonu..