Darmowa dostawa od 40,00 zł
Etui na telefon tablet oraz akcesoria gsm sklep 4kom.pl
MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkło ochronne, Hartowane, Hybrydowe, Folie, Osłony na telefony, tablety i aparaty

( ilość produktów: 907 )

Co to jest szkło ochronne na telefon?

Szkło ochronne na telefon stało się jednym z najpopularniejszych dodatków do telefonu. Dobrze dobrane szkło na telefon powinien mieć każdy użytkownik telefonów komórkowych, aby upewnić się, że jego wyświetlacz pozostanie w nienaruszonym stanie bez względu na okoliczności codziennego użytkowania telefonu. Polecamy wybór szkieł hartowanych, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i dostępne są w różnych twardościach. To właśnie szkło hartowane na telefon może zapewnić nam odpowiednią ochronę na przykład w momencie upadku telefonu. Ponadto polecamy szeroką gamę szkieł hybrydowych, które należą do nowszej generacji szkieł na telefon. Szkło hybrydowe na telefon jest bardziej miękkie w dotyku, co wyraźnie można poznać podczas użytkowania takiego szkła na telefon. Posiada ono jednak odpowiednią trwałość, by wytrzymać wiele upadków, rozprowadzać siłę uderzeń i chronić telefon przed zarysowaniami. Dobra ochrona wyświetlacza jest więc oparta na odpowiednim szkle na telefon, które naklejone na cały ekran, będzie w stanie uchronić go przed siłą upadku. Polecamy wybór szkła hartowanego na telefon lub szkła hybrydowego na telefon, które są najpopularniejsze wśród klientów, Jeśli natomiast interesują nas inne rozwiązania, posiadamy również gamę folii ochronnych na telefon, które podobnie klejone, spełniają te same założenia co szkło hartowane lub szkło hybrydowe, ale są inaczej nakładane. Wielu producentów chwali się również antybakteryjną nakładką na folię ochronną, która ma służyć przenoszeniu mniejszej ilości zanieczyszczeń podczas używania naszych urządzeń.

 

szkło hartowane na telefon

 

W jaki sposób należy używać szkła ochronnego na telefon?

Po pierwsze podczas zakupu szkła ochronnego na telefon powinniśmy zwrócić uwagę na to, że jest ono dopasowane tylko do naszego modelu telefonu. To sprawia, że nie możemy wybrać innego, gdyż bardzo ważne jest, by szkło doskonale przylegało do telefonu i okalało cały wyświetlacz. Szkło hartowane na telefon jest zwykle naklejane w momencie, gdy ekran wyświetlacza jest czysty, tak by dokładnie przylegało ono do wyświetlacza. Podobnie stosuje się szkło hybrydowe, które pozwala zachować wyjątkową jakość obrazu i nie pogarsza jego kolorów. Należy jednak pamiętać, że bez względu na to jakie szkło ochronne zastosujemy, musi ono być dobrze dopasowane do naszego wyświetlacza, gdyż powinno absorbować siłę uderzeń z całej jego powierzchni. Nasz sklep akcesoriów proponuje duży wybór szkieł ochronnych. Wśród nich można znaleźć wysokiej jakości szkła hartowane, które dopasowane są niemalże do wszystkich dostępnych modeli telefonów. Warto zainwestować w takie zakup ponieważ jest on zawsze o wiele tańszy, niż wymiana wyświetlacza i panelu dotykowego. A zwykle tak właśnie kończy się brak szkła ochronnego na naszym wyświetlaczu. Choć szkło na ekranach od producentów często jest coraz lepszej jakości, nie sposób przewidzieć, co wydarzy się jeśli używamy telefonu codziennie i jakie przygody mogą spotkać nas podczas używania naszego telefonu.

 

 

szkło ochronne na telefon

 

Jakie szkła ochronne można znaleźć w naszym sklepie?

Szkło ochronne na telefon powinno być dobrej jakości. Na rynku występuje wiele szkieł ochronnych, które niszczą się przy pierwszym lepszym zarysowaniu i musimy inwestować w kolejne. Na szczęście w naszym sklepie akcesoriów GSM, wszystkie produkty pochodzą od doskonałych producentów, dzięki czemu możemy mieć zaufanie do ich jakości. Jeśli wybieramy szkło na wyświetlacz, powinniśmy jednak pamiętać, że bardzo ważne jest by dokładnie przylegało ono do wyświetlacza i okalało je w całości. Oprócz tego warto wybrać polecane szkło dedykowane do naszego modelu telefonu. Nie będzie ono wtedy wystawać z żadnej strony i zaproponuje odpowiednie wycięcia jeśli na ekranie znajdują się przyciski lub aparat. Posiadamy również szkła ochronne - szkła hartowane i szkła hybrydowe, które działają również antybakteryjnie. Szczególnie polecane są antybakteryjne szkła na telefon, które poza działaniem ochronnym, zabezpieczają również telefon przed zabrudzeniami. W ofercie naszego sklepu z akcesoriami do telefonów stawiamy na sprawdzonych producentów. To sprawia, że zakupione u nas szkła ochronne, takie jak szkło ochronne Spigen, szkło hartowane Ringke czy szkło hybrydowe Baseus, sprawdzają się u naszych klientów. Użytkownicy polecają szkła ochronne marki Ringke za doskonałą przyczepność do ekranu, szkło hybrydowe marki Spigen jest wyjątkowo trwałe a szkła ochronne marki Baseus dopasowane są do modelu naszego telefonu jak żadne inne.

szkło ochronne na telefon

Jakie akcesoria dokupić do szkła ochronnego?

Jeśli zmieniamy telefon, warto być świadomym, że potrzebujemy również zmienić większość naszych akcesoriów do telefonu, gdyż duża liczba z nich odpowiada naszemu konkretnemu modelowi. Tak też jest ze szkłami ochronnymi, których nie możemy wymieniać, gdyż nie byłyby dopasowane do wielkości wyświetlacza. Jeśli jednak zależy nam na ochronie telefonu, ważne jest też wybranie dobrego etui na telefon. To właśnie pokrowiec na telefon najlepszej jakości sprawi, że poza ochroną wyświetlacza, zadbamy jeszcze o obudowę telefonu. Oprócz tego warto pomyśleć o zmianie ładowarki do telefonu, wyborze ładowarki indukcyjnej, nowych przewodach i kablach do telefonu. Jeśli zaś dużo jeździmy samochodem, konieczny będzie uchwyt samochodowy do telefonu, który odpowiednio dopasuje się do rozmiaru nowego wyświetlacza.