Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkła ochronne do Apple iPhone 13, Hartowane, Hybrydowe, Folie, Osłony na telefony, tablety i aparaty

( ilość produktów: 62 )

Szkło ochronne do iPhone 13 zostało zaprojektowane w ten sposób, by chronić całą powierzchnię wyświetlacza. To bardzo ważne, by przy wyborze osłony ekranu wybrać odpowiednio dopasowane szkło ochronne. Polecamy wybranie szkła hartowanego do telefonu iPhone 13, które jest odpowiednio trwałe, by ochronić urządzenie nawet przy ekstremalnych sytuacjach. Szkło hartowane jest stworzone z wyjątkowo odpornych materiałów, dzięki czemu sprawdza się również podczas upadków z wysokości. Sprawdź wyjątkową jakość, jaką oferuje wybranie szkła hartowanego do Twojego telefonu. Dobrze spisuje się także szkło hybrydowe, które powstaje z połączenia szkła hartowanego z folią ochronną. Sprawdź czym wyróżnia się szkło hybrydowe do telefonu iPhone 13, które zachowuje o wiele bardziej elastyczną strukturę. Poza tym polecamy folię ochronną na telefon, która pozwoli nam uchronić urządzenie przed zarysowaniami i zabrudzeniami, jakie łatwo mogą pojawić się podczas codziennego użytkowania urządzenia. Sprawdź pozostałe szkła ochronne Apple, które przygotowaliśmy na naszym sklepie z akcesoriami GSM. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi szkłami ochronnymi na urządzenia innych marek.

szkło ochronne do iphone 13 szkło hartowane na telefon szkło hybrydowe

A może zastanawiasz się jakie jeszcze akcesoria GSM do iPhone 13 warto wybrać? Po pierwsze na pewno sprawdzi się odpowiednio dobrany pokrowiec na telefon Apple iPhone 13. Warto zainwestować w trwałą i mocną obudowę do telefonu, która nie pozwoli nam łatwo zniszczyć urządzenia. Odpowiedni futerał na telefon iPhone 13 to też gwarancja, że zachowamy estetyczny wygląd urządzenia na dłużej. Zapoznaj się z szeroką ofertą etui do iPhone 13, które przygotowaliśmy w naszym sklepie z akcesoriami GSM

szkło hartowane do iphone 13 szkło ochronne do telefonu akcesoria do iphone 13

Proponujemy dobranie również pozostałych akcesoriów do telefonu, które ułatwią nam korzystanie z niego. Sprawdź, jaka ładowarka do iPhone 13, najlepiej się sprawdzi. Warto wybrać taką ładowarkę do iPhone’a, która będzie wydajna i szybko naładuje urządzenie. Oprócz tego proponujemy całą gamę bezprzewodowych ładowarek z funkcją MagSafe, które stworzone są z myślą o urządzeniach marki Apple. Każda ładowarka indukcyjna do iPhone 13 powinna być wystarczająco wydajna, by zapewniać nam szybkie i komfortowe ładowanie. Innym rozwiązaniem jest też uchwyt samochodowy z ładowarką, który pozwoli nam na ładowanie urządzenia w podróży. Wszystkie akcesoria samochodowe, które przygotowaliśmy są dostępne na naszym sklepie i znakomicie sprawdzają się w przypadku urządzeń marki Apple iPhone. 

szkło ochronne do telefonu szkło hartowane

A dla miłośników dobrego dźwięku nie powinno zabraknąć słuchawek do telefonu, które połączą się bezprzewodowo z urządzeniem. Polecamy szeroką ofertę słuchawek, wśród których posiadamy zarówno słuchawki nauszne, jak i słuchawki douszne. To, jakie słuchawki do iPhone 13 wybierzemy zależy już od naszych osobistych preferencji, nie warto więc się ograniczać. Nie możemy jednak zapomnieć o kablach i przejściówkach, które w przypadku urządzeń marki Apple są dość istotne. Kable lightning do iPhone 13 są bardzo istotne, gdyż to od nich zależy to, czy połączymy nasze urządzenie z innymi lub ładowarką. Każdy kabel lightning, który proponujemy na naszym sklepie z akcesoriami telefonicznymi został wcześniej dokładnie sprawdzony, by mieć pewność, że jest to urządzenie wysokiej jakości. Kable i przejściówki są ważne, dlatego że urządzenia marki Apple zwykle nie są kompatybilne z innymi, więc wymagają dodatkowych przejściówek, by połączyć się z naszym urządzeniem. To jednak, co wyróżnia urządzenia marki Apple, to technologia MagSafe, która przenosi nas na zupełnie nowy poziom naładowania bezprzewodowego. Właśnie dlatego tak często wykorzystujemy ładowarki bezprzewodowe do naładowania baterii w naszym iPhone 13.