Darmowa dostawa od 40,00 zł
Etui na telefon tablet oraz akcesoria gsm sklep 4kom.pl
MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui pancerne na telefon, tablet

( ilość produktów: 462 )

Oto dobry wybór przede wszystkim dla tych osób, które stawiają na wysoki poziom ochrony. Jeśli chcesz móc zabierać swój smartfon wszędzie ze sobą, nie martwiąc się przy tym o jego bezpieczeństwo, wybierz etui pancerne. To jedyne takie dostępne na rynku etui na telefon, które uzyskało niezbędne certyfikaty potwierdzające jego wytrzymałość, w tym certyfikat militarny. W ten sposób chroni nie tylko przed zabrudzeniami i zarysowaniami, ale i przed poważniejszymi uszkodzeniami. Etui pancerne amortyzuje wstrząsy i zapewnia wysoki poziom ochrony na długi czas od momentu jego kupienia.

Poliwęglan to naprawdę wyjątkowy materiał

Materiałem, który sprawia, że zazwyczaj możemy nazwać dane etui na telefon etui pancernym, jest poliwęglan. Wytrzymały na uszkodzenia, odporny na pęknięcia czy wyginanie. Staje się niezbędnym składnikiem etui pancernych, które mają sprawdzać się w sytuacjach ekstremalnych. Zazwyczaj stosowany w połączeniu z innym materiałem, np. z TPU. Takie połączenie zapewnia wysoki poziom ochrony przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i dobrego dopasowania.

Etui na telefon pancerne – dla kogo najlepiej?

Etui pancerne najlepiej sprawdzi się wszędzie tam, gdzie smartfon narażany jest na uszkodzenia bardziej niż przeciętnie. Jeśli więc dużo podróżujesz, zabierając swój telefon wszędzie ze sobą. Ale i wtedy, kiedy chcesz zabierać swój telefon ze sobą nie tylko na wycieczkę, ale i na trening. Dobre jako ochrona przed uszkodzeniami dla nastolatka. Świetne dla każdego, kto lubi nosić telefon w kieszeni, narażając go zawsze na wypadnięcie i poważne uszkodzenia. W sytuacjach takich upadków w etui pancernych chroni specjalna technologia poduszek powietrznych, która amortyzuje wstrząsy.

Nie tylko o militarnym wyglądzie

Etui na smartfon pancerne otrzymasz teraz nie tylko w militarnym wyglądzie, co jeszcze do niedawna było tak oczywiste. Teraz każdy znajdzie dobre etui pancerne dla siebie w wersji bardziej eleganckiej, stonowanej i dostosowanej do potrzeb współczesnych użytkowników smartfonów. Dobre dla każdego niezależnie od sytuacji. Jeśli pragniesz zadbać o wysoki poziom ochrony swojego smartfona, stawiając przy tym na minimalistyczny look, to również i etui pancerne będzie dla Ciebie dobrym wyborem.