Darmowa dostawa od 40,00 zł
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

O firmie 4kom.pl

sklep internetowy 4kom

Sklep internetowy 4kom.pl

Został uruchomiony na początku 2014 roku, oferta sprzedaży produktów dotyczy przede wszystkim akcesoriów do urządzeń mobilnych. W ofercie sklepu znajduje się ponad 1000 akcesoriów do najbardziej popularnych smartfonów i tabletów.

Salon GSM 4kom

Co wyróżnia naszą firmę?

4kom płatności online

Prosta szybka płatność za zamówienie oraz szybka dostawa.

W naszym sklepie oferujemy kilka możliwości opłacenia zamówienia. Najszybszą metodą jest płatność wykonana za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24. Dzięki tej metodzie pieniądze za zamówienie od razu wpływają na nasze konto bankowe, a my może przystąpić od razu do realizacji Twojego zamówienia. Natomiast wykonanie przelewu tradycyjnego jest nieco wolniejszą metodą. Ponieważ płatność z reguły jest księgowana do dwóch dni roboczych, więc Twoje zamówienie może zostać zrealizowane dopiero po pewnym czasie, kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie bankowym, dlatego wysyłka Twojego zamówienia może się przeciągnąć. Możesz również za swoje zamówienie zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki. Jeśli wybierzesz dostawę paczki tę metodą, masz możliwość sprawdzenia paczki i opłacenia jej za pobraniem w momencie jej doręczenia. Po wyborze tej metody płatności i dostawy, Twoje zamówienie jest realizowane natychmiast. Jeśli wybierzesz odbiór przesyłki w Paczkomacie InPost pamiętaj, że nie wszystkie paczkomaty w Polsce mają możliwość dokonania płatności kartą płatniczą.

4kom pomoc telefoniczna

Pomoc mailowa.

Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Nasz Dział Obsługi Sprzedaży pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00, a także w każdą sobotę w godzinach 9:00–13:00. Na każde Twoje pytanie wysłane drogą mailową, postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, możesz do nas zadzwonić i porozmawiać z naszymi pracownikami z działu sprzedaży. Postaramy się udzielić jak najcenniejszych wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego produktów pasującego do Twojego smartfona oraz poprowadzić Cię przez proces zakupowy w razie potrzeby. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie mogą być łatwe i przyjemne.

4kom czas realizacji

Czas realizacji zamówienia i wysyłka towaru.

Oczywiście staramy się, aby wszystkie paczki z zamówieniami docierały do naszych Klientów w jak najkrótszym czasie, a także aby płatność za zamówienia była prosta i ekspresowa. Zamówienia na stronie 4kom.pl są przyjmowane przez cały czas. Natomiast realizacji zamówienia odbywa się w dni robocze od godziny 8 do 16.