Darmowa dostawa od 40,00 zł
Etui na telefon tablet oraz akcesoria gsm sklep 4kom.pl
MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Ładowarki sieciowe, Indukcyjne, Samochodowe, Rozdzielacz, Transmiter, Stacje dokujące

( ilość produktów: 262 )

Do czego służy ładowarka do telefonu?

Ładowarka do telefonu to obowiązkowe akcesoria GSM. Nie możemy przecież używać telefonu bez ładowania go regularnie prawie każdego dnia. To jak często i jak długo musimy spędzić na ładowaniu telefonu jest zależne od marki i modelu naszego smartfonu, ale też od rodzaju ładowarki, jakiej używamy. Powszechnie mówi się, że ładowarki indukcyjne działają wolniej i nie osiągają takiej mocy jak zwykłe ładowarki przewodowe. Niepodważalną zaletą ładowarek bezprzewodowych jest jednak brak kabli, który sprawia, że coraz więcej z nas jest zainteresowanych takim sposobem ładowania. Ładowarka indukcyjna Qi, która dostępna jest w wielu wariantach w naszym sklepie z akcesoriami GSM spełnia wszystkie wymogi, a w dodatku może być również atrakcyjnym gadżetem. Jeśli jednak decydujemy się na korzystanie z ładowarki sieciowej, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie kable do ładowania, które pasują do naszego modelu telefonu. O tym, jak ważna jest ładowarka do telefonu, przekonali się wszyscy, którym zdarzyło się wyjść z domu bez naładowanej do pełna baterii. Warto jednak pamiętać, że telefon możemy również dość sprawnie ładować wykorzystując do tego laptopa. Wtedy przyda nam się jedynie kabel ładujący, który warto mieć zawsze przy sobie.

ładowarka do telefonu

Jakie ładowarki posiadamy w naszym sklepie?

W naszym sklepie z akcesoriami posiadamy również ładowarki samochodowe, które wyróżniają się tym, że możemy podłączyć je do gniazda zapalniczki w naszym samochodzie. W ten sposób wykorzystują one prąd z akumulatora. Jeśli więc często podróżujemy samochodem, używamy przy tym GPS-a, warto zaopatrzyć się w dobrą ładowarkę samochodową. Posiadamy również różnego rodzaju ładowarki indukcyjne w postaci uchwytu samochodowego. To jest już jedna z najwyższych klas ładowarek samochodowych, które działają bezprzewodowo łącząc się z naszym telefonem poprzez nowoczesną technologię ładowania indukcyjnego. Dużą zaletą naszego sklepu internetowego jest to, że wszystkie akcesoria ładujące można u nas znaleźć w jednym miejscu. W rezultacie zakup ładowarki do telefonu - bez względu na to czy jest to ładowarka sieciowa czy ładowarka indukcyjna, jest wyjątkowo łatwy. Posiadamy szeroką gamę kabli ładujących, które dostosowane są do różnych telefonów. W tym warto dodać, że kable ze złączem lightning lub przejściówki do złącza lightning są zawsze dostępne w naszym sklepie. Dużą rolę odgrywają również ładowarki samochodowe, które każdy kierowca powinien mieć w swoim samochodzie. W trakcie dłuższej podróży warto podłączyć telefon już na samym początku, aby być pewnym, że baterii wystarczy aż do samego końca.

ładowarka do telefonu ładowarka bezprzewodowa

Czy warto wybrać ładowarkę bezprzewodową?

Jeśli natomiast przechodzimy na bezprzewodowe ładowanie, warto zainwestować w ładną i szybką ładowarkę indukcyjną. Najnowsze ładowarki indukcyjne posiadają coraz lepsze parametry, co sprawia, że są w stanie naładować nasz telefon o wiele szybciej. Stają się coraz częściej również doskonałą ozdobą naszego biurka podczas codziennej pracy. W naszym sklepie ładowarki bezprzewodowe zajmują jedno z czołowych miejsc wśród popularności klientów.