Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui na tablet, case, pokrowce, futerały, obudowy

( ilość produktów: 1185 )

Jeśli wziąć pod uwagę różne urządzenia mobilne, to właśnie w przypadku tabletów etui są tak często wybierane. Zdarza się, że niektóre osoby rezygnują z etui na telefon czy smartwatcha, nigdy jednak nie rezygnują z zakupu etui na tablet. I my się tej sytuacji wcale nie dziwimy! Związane z zakupem pokrowca na tablet zalety skutecznie do tego przekonują. My w przygotowanej przez nas ofercie stawiamy na różnorodność, by każdy mógł znaleźć u nas idealne etui na tablet – dostosowane nie tylko pod kątem wyglądu, ale i funkcjonalności, które zapewnia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionych przez nas produktów.

Etui na tablet

Dlaczego warto kupić etui na tablet?

Ochrona, funkcjonalność i estetyka – w tych trzech cechach ukryta jest cała siła etui na tablet. Od tego, na jaki rodzaj etui się zdecydujemy, zależało będzie to, która z tych trzech cech będzie aktywna najbardziej. Wybierając etui pancerne, liczyć możemy przede wszystkim na iście królewską ochronę. Wysoki poziom wytrzymałości, który pozwoli cieszyć się etui na długi czas od momentu zakupu, do tego świetny pod względem swojej odporności na zniszczenia poliwęglan. To materiał, który jest głównym składnikiem etui pancernych na tablet. Zabezpieczy przed zarysowaniami i zabrudzeniami, a w połączeniu z właściwie dobranymi innymi materiałami stanie się także amortyzatorem wstrząsów w momentach upadku.

Innym powodem, dla którego warto kupić etui na tablet, jest jego funkcjonalność. Tu najlepszym rozwiązaniem stają się etui z klapką. To właśnie ona, klapka, zapewnia maksimum dodatkowych funkcjonalności, na które tak bardzo liczą właściciele tabletów, decydując się na zakup etui. Jakie supermoce ona posiada? Przede wszystkim chroni kompleksowo. Etui z klapką to ochrona nie tylko obudowy tabletu, ale i ekranu. Pozwala łatwiej transportować etui wszędzie ze sobą, dając przy tym możliwość szybkiego sięgnięcia po tablet w każdym dowolnie wybranym momencie. Klapki często dają także opcję wybudzenia tabletu i szybkiego wprowadzania go w stan uśpienia. W ten sposób oszczędzamy zarazem czas, jak i baterię. Tym zaś, co jest prawdziwym hitem wśród etui na tablet, jest funkcja stojaka. Klapkę łatwo przekształcić można w stojak, z pomocą którego praca na tablecie staje się dużo bardziej komfortowa i przyjemna. Jeśli zależy nam przede wszystkim na estetyce, celujmy w etui silikonowe. To ono wyróżnia się największą różnorodnością kolorów i wzorów. Modnych nadruków na etui, które pozwolą nam wyrazić swój gust, zamiłowania muzyczne czy temperament, najlepiej szukać właśnie wśród etui z silikonu.

Poza tymi trzema cechami jest jeszcze coś, co sprawia, że zakup etui na tablet staje się tak korzystny. To właśnie dobrze dobrany case pozwala zabierać tablet ze sobą wszędzie, gdzie tylko go potrzebujemy – na uczelnię, do pracy, a nawet w długą podróż. Także i to, gdzie planujemy używać tabletu, niech będzie dodatkowym wyznacznikiem przy wyborze rodzaju. Im bardziej narażamy tablet na zniszczenia, tym bardziej powinniśmy skłaniać się ku wybraniu etui pancernego. Do pracy zazwyczaj jednak mniej niż ochrona przydaje się funkcjonalność, przez co zwyciężają etui z klapką. Warto wiedzieć, że w sprzedaży dostępne są także etui pancerne z klapkami.

Jakie markowe pokrowce na tablet dostępne są w naszym sklepie?

Stawiamy na wysokiej jakości markowe pokrowce, ponieważ tylko one mogą zapewnić urządzeniom pewność bezpieczeństwa. Jeśli więc nie chcemy ryzykować, że w sytuacji tego wymagającej etui nie ochroni przed uszkodzeniem, sięgajmy po produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. My wybieramy Spigen – producenta, który od wielu już lat tworzy akcesoria GSM z troską o najmniejsze szczegóły, bierze pod uwagę najnowsze trendy, opiera się przy tym na swoją wieloletnim doświadczeniu. Kolejną firmą, które produkty oferujemy i której możemy polecić, jest Alogy – połączenie wysokiej jakości, estetycznego wykonania z pełną funkcjonalnością i wytrzymałością.

Pokrowiec na tablet
Case na tablet

Jakie akcesoria GSM warto jeszcze dokupić do tabletu?

Zastanawiasz się, jakie akcesoria GSM warto jeszcze dokupić do swojego tabletu? Sprawdź chociażby bardzo funkcjonalne i stylowe uchwyty na tablet. Dużą popularnością cieszą się uchwyty, które wykorzystywane są do pracy w biurze. Niemniej wciąż dobrym wyborem są uchwyty samochodowe, które pozwalają na wykorzystywanie tabletu w roli nawigacji. Dobrze dobrany uchwyt to więc także troska o bezpieczeństwo, wybierając go, warto brać pod uwagę jego jakość. Kolejnymi wartymi uwagi akcesoriami GSM są ładowarki i kable czy ładowarki. Trudno wyobrazić sobie bez nich korzystanie z urządzeń mobilnych, w tym także tabletów. Jeśli sprzęt ma możliwość ładowania bezprzewodowego, śmiało wybierzmy ładowarkę indukcyjną. Osobom, które są jednak zwolennikami klasyki, polecamy ładowarki sieciowe o specjalnie wzmocnionych kablach. W ten sposób mimo dowolnego zginania kabla ten nie pęknie, nie zniszczy się pod wpływem np. częstego przenoszenia ze sobą w torbie czy plecaku.