Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkła ochronne do Apple iPhone 13 Mini, Hartowane, Hybrydowe, Folie, Osłony na telefony, tablety i aparaty

( ilość produktów: 45 )

Szkło ochronne do iPhone 13 Mini powinno zostać wybrane zaraz po zakupieniu urządzenia, by jak najdłużej pozostało ono jak nowe. Warto wybrać szkło ochronne na telefon, które doskonale pasuje do wymiarów telefonu, a zarazem nie niszczy tego, jak odbieramy kolory wyświetlane na ekranie. Sprawdź działanie szkła hartowanego do telefonu iPhone 13 Mini, które jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które żyją aktywnie. Zapoznaj się także z ofertą na szkło hybrydowe, które zostało stworzone z myślą o tych z nas, którzy poszukują elastycznej struktury. Każde szkło hybrydowe, jakie dostępne jest na naszym sklepie z akcesoriami GSM powstaje z połączenia folii ochronnej ze szkłem hartowanym. Szkło hybrydowe jest wyjątkowo odporne, przez co zachowuje również elastyczną strukturę. Warto wybrać także folię ochronną na telefon, które znakomicie się sprawdza przy ochronie przed zarysowaniami. Ale to nie wszystko -folia ochronna stanowi również barierę, która chroni urządzenie przed zarysowaniami. Polecamy szkło ochronne na telefony Apple, a także szkło ochronne na urządzenia pozostałych marek.

Szkło ochronne do iPhone’a Mini to jeden z niezbędnych elementów zabezpieczenia telefonu. Delikatny wyświetlacz często jest narażony na zarysowania lub pęknięcia. Dlatego szkło czy folia ochronna dzięki swoim właściwością są swego rodzaju powłoką ochronną, którą należy zabezpieczyć każdy ekran telefonu. Porysowane szkło czy pozaciąganą folię łatwo, szybko i tanio wymienisz sam lub w punkcie z akcesoriami GSM. Natomiast sam porysowany lub popękany wyświetlacz będzie skutkował wizytą w serwisie, która na pewno będzie wyjątkowo kosztowna i w większości wypadków jest wręcz nieopłacalna. Żeby nie narażać się na wyjątkowo wysokie koszty naprawy, warto razem z zakupem etui do telefonu nabyć sobie również szkło ochronne. Jest wiele rodzajów powłok, które będą w stanie zapewnić Twojemu ekranowi ochronę. Oczywiście w zależności o ich rodzajów ochrona będzie lepsza lub odrobinę słabsza. Na rynku dostępne są folie ochronne o różnej grubości i wytrzymałości. Do tego znajdziesz szkło ochronne, które możemy podzielić na klasyczne, hybrydowe oraz hartowane. Na rynku dostępne jest również tzw. szkło w płynie, które nakłada się na wyświetlacz i tworzy ono trwałą warstwę ochronną. Widzisz więc, że wybór jest naprawdę szeroki i od Ciebie zależy tylko na jaki rodzaj ochrony wyświetlacza się zdecydujesz. Poza wyjątkowo ważną ochroną wyświetlacza w naszym sklepie 4kom.pl znajdziesz mnóstwo akcesoriów GSM dedykowanych dla iPhone’a 13 Mini.

Jednym z ciekawszych i najbardziej popularnych jest oczywiście case na telefon. Różnorodność kolorów, kształtów i materiałów, z których zostały zrobione etui sprzedawane w 4kom sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki naszej ofercie możesz kupić  wyjątkowe etui na iPhone’a 13 Mini, które nada mu indywidualnego charakteru. W zależności o Twojej aktywności i stylu życia możesz wybrać futerał na telefon, który będzie minimalistyczny, ekskluzywny i delikatny.  Możesz też zdecydować się na zupełną odwrotność, ze względu na swój sportowy lub ekstremalny tryb aktywności i zdecydować się na pancerne etui. Jest ono doskonały rozwiązaniem dla wszystkich osób, które są bardzo aktywne lub nie dbają tak bardzo o swój telefon. Dla tych osób pancerny case to najlepsze rozwiązanie.

 

Dzięki specjalnym materiałom i konkretnej budowie te futerały są w stanie ochronić Twój telefon w naprawdę groźnych sytuacjach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji obudowa tego typu amortyzuje wstrząsy spowodowane upadkiem. Wzmocnione narożniki dodatkowo zabezpieczają te elementy telefonu, które są najbardziej narażone na zniszczenie. Bardzo często zdarza się, że pancerne etui posiada także specjalne pogrubione ranty w okolicy aparatu. Dzięki temu aparat fotograficzny Twojego iPhone’a Mini nie będzie dotykał powierzchni np. blatu. Dzięki temu obiektyw nie będzie zarysowany, a Ty będziesz się cieszyć wyraźnymi zdjęciami. Oczywiście tak samo jak wyświetlacz telefonu możesz również zabezpieczyć swój aparat w iPhone. W 4kom.pl znajdziesz także szkła ochronne, które zabezpieczą obiektywy Twojego telefonu. Poza wyżej wymienionymi produktami tj. szkło ochronne czy etui, znajdziesz u nas również uchwyty, słuchawki, wyposażenie sportowe lub akcesoria dla  gamerów. 4kom ciągle poszerza swój asortyment. Gonimy za trendami, by dostarczać Ci jak najwięcej nowoczesnych gadżetów GSM