Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Kable i przejsciówki, HDMI, Lightning, MicroUSB, USB-C, Minijack, Adaptery

( ilość produktów: 922 )

Do czego służą kable do telefonu?

Kabel do telefonu to bardzo ważny gadżet, który pozwala nam na funkcjonalne korzystanie z naszego urządzenia. To właśnie dzięki kablom i przejściówkom możemy połączyć urządzenie z innymi lub naładować. Jeśli więc często zdarza się, że ładujemy telefon w różnych miejscach - pracy, domu, biurze - warto zawsze mieć go przy sobie. Choć coraz częściej pojawiające się ładowarki bezprzewodowe powoli zmieniają rynek ładowarek i kabli, te jednak nadal są bardzo popularne i często konieczne, gdyż stare telefonu nie posiadają możliwości naładowania ich bezprzewodowo. Dobry kabel do telefonu powinien odznaczać się jakością ładowania - to znaczy, że od wyboru kabla do ładowania może zależeć długość jaką telefon musi spędzać przed ładowarką.

ładowarka do telefonu

Jaką ładowarkę do telefonu wybrać?

Wśród polecanych marek produkujących kable do telefonu możemy wymienić firmę Baseus, Samsung, Apple czy Aukey. Są to producenci, którzy przykładają dużą wagę do jakości akcesoriów GSM, dzięki czemu ładowarki są dobrej jakości, a kable działają niezawodnie. Jeśli natomiast korzystamy na co dzień z urządzeń marki Apple, przyda nam się dobra przejściówka, która pozwoli nam połączyć się z innymi urządzeniami marki. Polecamy przejściówki z końcówką lightning, które dostępne są w naszym sklepie.

ładowarka do telefonu

 

Jakie dodatkowe funkcjonalności posiadają ładowarki?

Poza zwykłymi kablami, posiadamy również wyjątkowe akcesoria, takie jak kable z różnymi końcówkami zwane kablami 3w1, które sprawdzają się jeśli w domu posiadamy różne telefonu. Oprócz tego możemy również zakupić kable magnetyczne, kable ze wskaźnikiem LED czy kable mini-jack na przykład do słuchawek.