Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui z klapką na telefon, tablet, czytnik e-booków, MacBook

( ilość produktów: 662 )

Dziś doceniane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Odkąd etui chroniące urządzenia mobilne produkuje się już nie tylko do smartfonów, ale i do tabletów czy czytników e-book, sława etui z klapką stale rośnie. Aktualnie chętnie wybierają je także właściciele smartfonów. Uwielbiają je za funkcjonalność, na którą pozwala. To nie tylko ochrona i elegancki wygląd, ale i możliwości, których nie znajdziesz w żadnym innym etui.

Wszechstronne etui z klapką

Uwielbiane za dodatkowe udogodnienia, jakie za sobą pociąga. Dawniej etui na telefon z klapką było jedynie formą zapewniania ochrony. Dbało o brak zniszczeń zarówno na obudowie urządzenia, jak i na jego ekranie. Dziś klapka to nie tylko warstwa chroniąca ekran przed zarysowaniami, ale i stojak na urządzenia, wygodny portfel czy sposób na oszczędzenie baterii.

Z całą pewnością powiedzieć można, że to wszechstronność etui z klapką sprawiła, że dziś wszyscy, którym marzą się dodatkowe możliwości, najchętniej wybierają właśnie je. O ile w przypadku telefonów wybór etui jest o wiele większy i bardziej zróżnicowany, tak w przypadku etui do tabletów czy czytników staje się on mocno ograniczony. Jedną z niewielu, a już z pewnością najpopularniejszą opcją, jest właśnie etui z klapką.

Zapewniona pełna funkcjonalność

Pokrowca z klapką nie da nie kochać się za funkcjonalność, jaką zapewnia. Choćby wspomniany wcześniej stojak. To sposób nie tylko na przyjemniejszą pracę, w trakcie której łatwiej możemy wyświetlać prezentację i przeglądać strony, ale i na bardziej komfortowy wypoczynek. Zamiast trzymać tablet w rękach w trakcie oglądania serialu, możesz postawić go z pomocą klapki przekształconej w stojak na stoliku tuż obok kanapy, a następnie oglądać, wygodnie się na niej rozkładając.

Jednym ruchem ręki zamkniesz etui z klapką, wyłączając tablet, a następnie równie szybko włączając. To sposób na oszczędzanie baterii, a przy tym szybki dostęp do danych, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Dzięki kieszonkom wykonanym w etui z klapką na smartfon możesz zamienić swój telefon w wygodny portfel, mając go zawsze w kieszeni wraz z telefonem.

Etui z klapką dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach

I oto ostatnia zaleta etui z klapką. Wykonywane zazwyczaj ze skóry ekologicznej, a przez to prezentujące się bardzo elegancko. Łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy bowiem przetrzeć je wilgotną ściereczką. Dostępne w wielu różnych kolorach czy wzorach. Wśród nich z pewnością znajdziesz model, który wpadnie Ci w oko.