Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Etui silikonowe na telefon, tablet, smartwatch, konsole

( ilość produktów: 349 )

Uważane za jedno z najczęściej wybieranych rodzajów etui. Uwielbiane za ich prostotę, atrakcyjną cenę i świetnie dopasowanie. Etui silikonowe przyjemne trzyma się w dłoniach, dostępne są w wielu różnych kolorach a wzorach, a przy tym wciąż pozostają sprawdzonym sposobem na utrzymanie telefonu bez uszkodzeń, bez zarysowań czy pęknięć. Przedstawiamy etui silikonowe na telefon, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do ich sprawdzenia. W razie wątpliwości służymy pomocą w wyborze odpowiedniego etui dla siebie.

Etui silikonowe i jego zalety

Etui silikonowe ma przede wszystkich chronić. Zabezpiecza przed uszkodzeniami, w tym przed zabrudzeniami, zarysowaniami czy pęknięciami. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną zapewnić swojemu smartfonowi ochronę, wybierając coś prostego i estetycznego zarazem. Dostępne w różnych wariantach. W tym również jako etui przezroczyste. To dobry wybór dla każdego, kto pragnie zachować oryginalny wygląd telefonu, nie rezygnując przy tym z konieczności jego ochrony.

Wybierz sprawdzonego producenta

By mieć pewność tego, że wybrane etui silikonowe rzeczywiście pełniło będzie wyznaczoną mu funkcję ochronną z należytą starannością, warto postawić na akcesoria GSM pochodzące od sprawdzonych producentów.  W naszej ofercie znajdziesz więc produkty pochodzące jedynie od tych, którym można zaufać. Oto takie marki jak Alogy, Baseus, ESR, Nillkin, Puro, Ringke czy Spigen. Część z nich od wielu już lat tworzy akcesoria GSM, w tym etui na telefon, przez co doskonale zna nie tylko potrzeby współczesnych klientów, ale i możliwości tego materiału.

Dobierz dobrze dopasowane etui na telefon

Etui silikonowe dobrze chroni przed uszkodzenia, a przy tym jest wygodne i maksymalnie funkcjonalne. Aby jednak móc cieszyć się wszystkimi tymi zaletami, trzeba wybrać dobrze dopasowane etui. Powinno być ono stworzone z myślą o konkretnych modelu telefonu. Tylko w ten sposób uzyskamy szybki dostęp do wszystkich interesujących przycisków czy slotów, bez konieczności zdejmowania etui za każdym razem, gdy np. chcemy wykonać telefonem zdjęcie. Więcej na temat poszczególnych silikonowych etui na smartfon znajdziesz w opisach wybranych produktów.