Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Uchwyty Samochodowe, Motocyklowe, Biurkowe, Rowerowe, Gamingowe

( ilość produktów: 807 )

Do czego służy uchwyt samochodowy?

Uchwyt samochodowy to dość nowoczesny gadżet, ale coraz częściej możemy je znaleźć w samochodach. To właśnie takie uchwyty pozwalają nam na bezpieczne korzystanie z GPS-a podczas podróży samochodem. Zwykle uchwyt samochodowy montowany jest na desce rozdzielczej, ale w naszym sklepie internetowym z akcesoriami GSM znaleźć można również szeroką gamę uchwytów montowanych na przedniej szybie czy do klatki wentylacyjnej. Pozwala to dobrać odpowiedni uchwyt do tego, co najbardziej nam odpowiada i pasuje do naszego samochodu i stylu podróży. Warto wybrać uchwyt samochodowy, który odznacza się wyjątkową jakością, gdyż odczepienie telefonu może być dla nas niebezpieczne podczas jazdy. Aby nie przejmować się, czy na dziurach w drodze nasz telefon wytrzyma w pozycji i uchwyt będzie dalej na swoim miejscu, wybierzmy uchwyt samochodowy dobrej firmy jak uchwyt Spigen czy uchwyt Baseus, które przykładają dużą wagę do jakości akcesoriów GSM.

uchwyt do telefonu

Jakie uchwyty są dostępne na naszym sklepie?

Jednak uchwyty samochodowe to nie wszystko, co może zaproponować nasz sklep akcesoriów GSM. Coraz częściej popularne stają się uchwyty do telefonu na biurko, które pozwalają nam na przeglądanie multimediów bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Oprócz tego postępujący trend pracy zdalnej sprawia, że coraz więcej pojawia się zdalnych biurek, które działają jak uchwyt na komputer pozwalając nam na wygodną pracę, gdziekolwiek się znajdujemy. Warto również wspomnieć o uchwytach rowerowych czy uchwytach motocyklowych. Służą one kierowcom jednośladów do bezpiecznego umieszczenia telefonu na kierownicy pojazdu.

uchwyt na telefon

Jaką markę uchwytów wybrać?

Polecamy wybór marki Alogy, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju uchwytów do telefonów i tabletów. Inną popularną marką, którą możemy polecić są uchwyty Baseus czy uchwyty marki Spigen. Wszystkie wymienione to producenci, którzy przykładają ogromną wagę do jakości produkowanych akcesoriów, a zarazem są przystępne cenowo. W naszym sklepie z akcesoriami można znaleźć uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe, uchwyty motocyklowe a także uchwyty biurkowe produkcji wymienionych najlepszych producentów.