Darmowa dostawa od 40,00 zł
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Odpowiednio dobrane szkło ochronne jest w stanie zapewnić nam trwałość urządzenia i odpowiednie dla niego bezpieczeństwo. Właśnie dlatego staramy się, aby wybierane przez nas szkła ochronne były najwyższej jakości i świadczyły wysokiej klasy trwałość. Polecamy wybranie takiego szkła hartowanego lub hybrydowego, które jest w stanie odpowiednio chronić urządzenie przed zniszczeniami. Warto też pamiętać, by szkło ochronne, które dobieramy, było odpowiednio dobrane do naszego urządzenia i znakomicie je chroniło.

szkło ochronne do samsunga galaxy s22 ultra

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S22 Ultra 

Szkło hartowane jest najchętniej wybieranym materiałem do ochrony wyświetlacza. Wszystko za sprawą jego wyjątkowej trwałości, a zarazem tego, że jest odporne na wstrząsy. Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S22 Ultra zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę. Jednak musimy pamiętać, że tylko odpowiednio dopasowane szkło hartowane do Samsunga jest w stanie sprawić, że nasze urządzenie będzie odpowiednio chronione. Sprawdź, jakie szkło hartowane najchętniej wybierają klienci naszego sklepu z akcesoriami GSM i wybierz dla siebie takie, które najrzadziej zawodzi. 

szkło ochronne do samsunga galaxy s22 ultra

Szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22 Ultra

Szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22 Ultra to znakomity sposób, by postawić na elastyczną i trwałą ochronę naszego urządzenia. Każdy użytkownik, który wysoko ceni sobie jakość i trwałość powinien zainwestować w wygodne w użytkowaniu szkło ochronne do Samsunga. Warto postawić na szkło hybrydowe również ze względu na unikalne połączenie materiałów, jakie zostało użyte do stworzenia tego rodzaju gadżetu. Polecamy szkło hybrydowe, które będzie wyjątkowo wygodne w montażu, a zarazem nie zniekształci wyświetlanych elementów i pozwoli nam cieszyć się pełnią jakości nowego ekranu telefonu. W naszym sklepie z akcesoriami GSM nie brakuje także innych etui na telefon Samsung, które podbijają serca klientów. Sprawdź pozostałe etui na telefon Samsung Galaxy S22, a także etui na telefon Samsung Galaxy S22 Plus.