Darmowa dostawa od 40,00 zł
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Galaxy S22 Plus

( ilość produktów: 14 )

Warto zdecydować się na wysoką jakość, która będzie również szła w parze z doskonałą estetyką naszego urządzenia. Wszystko za sprawą odpowiedniego dobranego szkła ochronnego, które jest w stanie sprawić, że nasze urządzenie będzie doskonale chronione. W naszym sklepie GSM nie zabrakło szkieł ochronnych do Samsunga Galaxy S22 Plus, najnowszego telefonu tej marki. Co sprawia, że nasze szkła ochronne są polecane do ochrony urządzenia i tak chętnie wybierane przez naszych klientów? Sprawdź i przekonaj się, które szkło ochronne do Samsunga Galaxy S22 Plus wybrać, by móc zawsze cieszyć się wyjątkową ochroną naszego urządzenia.

szkło ochronne na telefon samsung galaxy s22 plus

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S22 Plus

Jeśli zastanawiasz się, jakie szkło ochronne wybiera większość naszych klientów, sprawa jest prosta. Użytkownicy lubią sprawdzone sposoby i wytrzymałe materiały, dlatego do ich faworytów od lat należą szkła hartowane do Samsunga Galaxy S22 Plus, które znakomicie radzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Polecamy szkło hartowane szczególnie ze względu na doskonałej jakości materiał, z jakiego zostało ono wykonane. Każde szkło hartowane do Samsunga powstaje bowiem z materiału poliwęglanowego, który odznacza się wyjątkową trwałością. Warto wybrać takie szkło ochronne, które zapewni nam trwałość i odpowiednie poczucie bezpieczeństwa, a zarazem nie zniekształci wyglądu ekranu. 

 szkło ochronne na telefon Samsung Galaxy S22 Plus

Szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22 Plus

Jeśli nie chcesz stawiać na najtrwalszy zestaw, polecamy bardziej elastyczną opcję, dzięki której również znakomicie poradzisz sobie z ochroną urządzenia. Odpowiednim rozwiązaniem jest szkło hybrydowe, które zostało w taki sposób dobrane do naszego urządzenia, aby chronić je również na rantach bocznych. Dzięki temu nie musisz martwić się, że urządzenie ulegnie zniszczeniu podczas codziennego użytkowaniu. Szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22 Plus jest również sposobem, by cieszyć się ekranem w całej jego okazałości korzystając ze wszystkich możliwości wyświetlacza. Oznacza to, że szkło hybrydowe zachowuje pełną przezroczystość i nie zniekształca wyglądu naszego urządzenia. W naszej ofercie nie zabraknie też innych etui na telefon Samsung, które są odpowiednio dobrane do danego modelu. Sprawdź też etui na telefon Samsung Galaxy S22, jak również zapoznaj się z bogatą ofertą etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra.