Darmowa dostawa od 40,00 zł
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Galaxy S22

( ilość produktów: 16 )

Dla każdego użytkownika nowego smartfona, polecamy szkło ochronne na telefon, które jest w stanie zapobiegać zniszczeniom na ekranie urządzenia. Doskonałym rozwiązaniem jest postawienie na szkło hartowane do Samsunga Galaxy S22, które wyróżnia się największą trwałością. Odpowiednim rozwiązaniem jest też szkło hybrydowe, które wyróżnia się elastycznością w codziennej obsłudze. Sprawdź jakie możliwości daje Ci dobór odpowiedniego szkła ochronnego do telefonu Samsung Galaxy S22

szkło ochronne do samsunga galaxy s22

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S22

Jeśli zastanawiasz się, który materiał najlepiej sprawdzi się do tego, by chronić wyświetlacz urządzenia, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. W ofercie naszego sklepu z akcesoriami GSM znajdziesz szkło hartowane, które wyróżnia się niebywałą trwałością. Wszystko za sprawą wyjątkowo odpornego na wstrząsy i uszkodzenia materiału, z jakiego zostało zrobione to urządzenie. Wielu klientów wybiera właśnie szkło hartowane, gdyż stanowi ono jeden z najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów.

szkło ochronne do samsunga galaxy s22

Szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22

Innym rozwiązaniem, na które decyduje się wielu naszych klientów sklepu, jest postawienie na odpowiednio trwałe rozwiązanie, jakim jest szkło hybrydowe do Samsunga Galaxy S22. Czym wyróżnia się szkło hybrydowe, które stało się w ostatnim czasie tak wygodnym i często wybieranym rozwiązaniem? Po pierwsze jest to materiał elastyczny, który uzyskujemy z połączenia trwałych i elastycznych materiałów. W naszej ofercie sklepu z akcesoriami GSM nie zabrakło również szkieł ochronnych do Samsunga, jak również szkła ochronne do Samsunga Galaxy S22 Ultra czy szkła ochronne do Samsunga Galaxy S22 Plus.