Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Galaxy S22 Plus

( ilość produktów: 204 )

Dla każdego, kto posiada najnowszy telefon Samsung Galaxy S22 Plus polecamy wybór odpowiedniego pokrowca do telefonu, który zapewni trwałość i odpowiednią jakość urządzenia. Polecamy dobranie takiego case na telefon, które sprawdzi się podczas codziennego korzystania. To oznacza, że musi to być obudowa do telefonu, która jest odpowiednio wytrzymała, by chronić urządzenie podczas upadków z wysokości. Warto też postawić na taki futerał do telefonu, który nie ulegnie zniszczeniu podczas zarysowań i wstrząsów. Jeśli więc zależy Ci na eleganckiej obudowie do telefonu Samsung Galaxy S22 Plus, wybierz jeden z proponowanych przez nas modeli dostępnych na sklepie z akcesoriami GSM

etui na telefon samsung galaxy s22 plus

Które etui na telefon Samsung Galaxy S22 Plus wybrać?

Jeśli nie jesteś przekonany, jakie pokrowce do telefonu Samsung Galaxy S22 Plus będą odpowiednio sprawdzały się w Twoim przypadku, warto zastanowić się nad tym, czego potrzebujemy. Istnieje szereg pokrowców do telefonu, które są zrobione z trwałych materiałów, dzięki czemu mogą doskonale chronić urządzenie. Jeśli więc zdarza Ci się upuścić telefon, wybierz etui na telefon Samsung Galaxy S22 Plus, które będzie odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Jeśli natomiast tym, na czym najbardziej Ci zależy jest lekkość i elastyczność, proponujemy wybór futerału na telefon Samsung Galaxy S22 Plus zrobione z silikonu. Dzięki temu zachowamy lekkość i elastyczność naszego urządzenia, a zarazem odpowiednią trwałość.

pokrowiec na telefon Samsung Galaxy S22 Plus

Jakiego koloru etui na telefon Samsung Galaxy S22 Plus?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich preferencji według tego, jakie etui na telefon Samsung S22 Plus jest dla Ciebie najatrakcyjniejszy. Właśnie dlatego wybraliśmy pokrowiec do telefonu Samsung Galaxy S22 Plus, który może spodobać się każdemu. W naszym sklepie GSM znajdziesz wiele wyjątkowych rozwiązań, które ucieszą każdego. Doskonałym rozwiązaniem są na przykład pokrowce do telefonu, które zostały wykonane z czarnego materiału, dzięki czemu zachowują klasyczny design. Chętnie wybierane są też case do telefonu, które posiadają kolorowy nadruk w naszych ulubionych kolorach. W naszej ofercie znajdziesz także etui na telefon Samsung Galaxy, które są znakomicie dopasowane do potrzeb tej marki. Sprawdź też etui na telefon Samsung Galaxy S22, jak również etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra.