Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Galaxy S22 Ultra

( ilość produktów: 156 )

Odpowiednio dobrany pokrowiec do telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra to odpowiedni sposób, by zadbać o nasze urządzenie. Szczególnie polecamy wybór tego etui na telefon osobom, które niedawno kupiły ten telefon. Tylko dokładnie dopasowane etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra jest w stanie odpowiednio chronić urządzenie. Nasze obudowy do telefonu znane są z tego, że są naprawdę wiele w stanie przetrzymać i ochronić urządzenie w wielu sytuacjach.

Samsung-galaxy-s22-etui-na-telefon

Wytrzymałe etui na Samsung Galaxy S22 Ultra

Odpowiednio dobrane etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra powinno odpowiednio chronić urządzenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że urządzenie podczas upadków z wysokości nie ulegnie łatwo zniszczeniu. Warto także zainwestować w pokrowiec na telefon jeśli zależy nam na zachowaniu estetyczniej obudowy do urządzenia. To wszystko sprawia, że pokrowiec na telefon może okazać się niezbędnym gadżetem dla każdego z nas. Jednak jeśli dobierzemy także taki case na telefon, który odpowiednio chroni nasze urządzenie przed wstrząsami, a do tego jest lekki i poręczny, możemy spodziewać się, że takie akcesoria zostaną z nami na dłużej. Polecamy jednak zwrócenie uwagi na odpowiednie dopasowanie etui na telefon Samsung, aby mieć pewność, że pokrowiec nie zwiększy wymiarów naszego urządzenia. Oprócz tego warto wybrać futerały na telefon, które pochodzą od sprawdzonych dostawców firm, które polecają nasi klienci.

Etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra

Dobierz etui na telefon Samsung

Marka Samsung słynie z tego, że jej telefony są wytrzymałe, wydajne i mają doskonałe aparaty. Aby jednak korzystać z pełni możliwości tych telefonów, warto wybrać takie etui na telefon, który pozwoli nam cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami urządzenia. Warto więc zwrócić uwagę, czy etui na telefon Samsung Galaxy S22 Ultra nie zasłania obiektywów ekranu, uniemożliwiając nam robienie zdjęć. Powinniśmy także kierować się wygodą przy wyborze futerału do telefonu, dlatego warto postawić na elastyczny materiał. Obudowa do telefonu zrobiona z lekkiego i odpornego materiału, na przykład silikonu, może być odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które często lubią zmieniać design swojego urządzenia. Polecamy również postawienie na case na telefon, który wyróżnia się odpowiednią trwałością, ale zarazem podoba nam się wizualnie. Obudowa telefonu stanowi bowiem jego wizytówkę i wpływa na to, jak odbieramy jego wygląd. Możesz przekonać się, jakie propozycje nasz sklep z akcesoriami GSM przygotował dla tych, którzy szukają etui na telefon Samsung. W naszej ofercie nie zabrakło również etui na telefon Samsung Galaxy S22 czy etui na telefon Samsung Galaxy S22 Plus.