Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Klawiatury bezprzewodowe, przewodowe, Bluetooth, Touchpad, Uniwersalne, Składane

( ilość produktów: 93 )

ElektronikaKlawiatury

Wygoda korzystania z technologii bluetooth 

Technologia Bluetooth jest bardzo popularna. Wszystko przez wygodę użytkowania i szybkość parowania ze sobą urządzeń. Komfort korzystania z akcesoriów GSM w sposób bezprzewodowy stał się hitem. Na rynku można zaobserwować szeroki asortyment oparty o rozwiązanie typu Bluetooth. Jedną z bardzo dynamicznie rozwijających się grup produktowych tego typu są klawiatury Bluetooth. Dzięki wprowadzaniu coraz nowocześniejszych rozwiań, możemy korzystać z naprawdę ciekawych i przydatnych funkcji, które zapewniają nam producenci tych urządzeń. Klawiatura Bluetooth doskonale sprawdzi się wśród osób, które cenią sobie kompaktowość i mobilność sprzętu elektronicznego.

klawiatury bluetooth akcesoria

Klawiatury bezprzewodowe

Klawiatury Bluetooth nie potrzebują kabli, by połączyć się z innym urządzeniem, działają bezprzewodowo. Ich wielka zaletą jest to, że nie potrzebują również podłączenia do prądu. Taką klawiaturę można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. W połączeniu z tabletem może stworzyć wygodny netbook, na który jest gotowy do pracy w każdym momencie. Równie dobrze Klawiatura Bluetooth sprawdzi się w domu, połączona z telewizorem. Przy jej pomocy w łatwy sposób można przeglądać Internet, a w tym platformy streamingowe.

 

klawiatury bluetooth akcesoria

Jaką klawiaturę Bluetooth wybrać?

Różnorodność funkcji klawiatur bezprzewodowych jest naprawdę imponująca. Część klawiatur Bluetooth jest składana, dzięki temu możesz zabrać ją ze sobą wszędzie i korzystać w wygodny sposób. Inne są podświetlane i wyglądają wręcz kosmicznie. Dzięki takiej klawiaturze nie trzeba już godzinami siedzieć przy biurku, by móc wygodnie pracować. Można zmieniać miejsce, pozycje, otoczenie i to właśnie wygoda korzystania sprawia, że klawiatury Bluetooth praktycznie wyparły klasyczne odpowiedniki. W naszym sklepie z akcesoriami GSM na pewno znajdziesz klawiaturę Bluetooth, która spełni Twoje oczekiwania.