Darmowa dostawa od 40,00 zł
Oszczędzaj i kup

drugi produkt 25% taniej!

Oszczędzaj i kup

drugi produkt 25% taniej!

MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Baterie do telefonów, tabletów

( ilość produktów: 48 )

Do czego potrzebna jest bateria do telefonu?

Wybór dodatkowej baterii do telefonu staje się konieczny w momencie, gdy nasza bateria nam się zużyje. Niestety współczesne baterie po kilku latach użytkowania, często ulegają zniszczeniu, co sprawia, że nie da się ich naładować do końca lub szybko tracą moc. W takich przypadkach nie warto męczyć się ze starą baterią i dobrze jest wybrać nową, która będzie dopasowana do naszego telefonu. Bateria do smartfonu to bardzo potrzebne akcesoria, które umożliwiają funkcjonowanie telefonu. Dlatego też nie warto czekać i korzystać z baterii niepewnych producentów, gdyż możemy w ten sposób stracić ważne nam informacje czy pozostać bez telefonu w trudnych momentach.

bateria do telefonu

Czy wyróżnia się dobra bateria do telefonu?

Nowoczesna bateria do telefonu powinna być kompatybilna z naszą ładowarką do telefonu. W ten sposób będziemy mogli zadbać o to, by telefon był zawsze naładowany. Polecane są ładowarki, które posiadają funkcję fast charging, dlatego że pozwalają one naładować telefon znacznie szybciej niż standardowe ładowarki.

bateria do telefonu

Jak wybrać baterię do telefonu?

Wybierając baterię do naszego smartfonu, warto najpierw przekonać się, czy będzie ona odpowiednia do naszego modelu telefonu, a jeśli tak, sprawdzić dodatkowo czy posiadamy odpowiednią ładowarkę. Polecamy zakup baterii do telefonu Samsung czy baterii do iPhone w naszym sklepie akcesoriów GSM.