Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14 Pro Max

( ilość produktów: 366 )

Etui na telefon iPhone 14 Pro Max zostało odpowiednio dopasowane do tego modelu urządzenia, by chronić go w każdej sytuacji. Pokrowiec do telefonu powinien odznaczać się doskonałym dopasowaniem wymiarów i wycięć do urządzenia. Warto więc postawić na funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli nam nie martwić się, czy pokrowiec do iPhone 14 Pro Max spełni swoje zadanie i sprawdzi się podczas upadków z wysokości.

Wiele osób chętnie wybiera etui do iPhone ze względu na jego design. Jest to faktycznie bardzo istotny aspekt, który na początku zachęca nas do zakupu, a następnie przekonuje do noszenia etui ochronnego na obudowie naszego urządzenia. Jeśli więc chcemy mieć pewność, że nasze etui do iPhone 14 Pro Max będzie zawsze doskonale wyglądało, warto wybrać pokrowiec do telefonu od sprawdzonych dostawców. Oprócz tego polecamy postawienie na swoje ulubione kolory i materiały, które nigdy nam się nie znudzą. Warto postawić także na taki futerał do iPhone 14 Pro Max, który nie zwiększy jego wymiarów i postawi na kompaktowe rozwiązania. Doskonałym wyborem jest silikonowe etui na telefon, które wyróżnia się wyjątkową elastycznością. Warto postawić na taki silikonowy pokrowiec do iPhone 14 Pro Max, który doskonale przylega do urządzenia. Jest on także wyjątkowo lekki, przez co z łatwością będziemy mogli korzystać z niego podczas codziennej obsługi telefonu. 

Ostatnim ważnym elementem przy wyborze etui na telefon iPhone 14 Pro Max jest jego wytrzymałość. Właśnie ze względu na wytrzymałość użytkownicy bardzo często stawiają na pancerne pokrowce do telefonu, które zostały odpowiednio wzmocnione. Takie rozwiązanie często wyróżnia się grubszą obudową telefonu, ale lepiej radzi sobie z zarysowaniami i będzie w stanie przeciwdziałać upadkom. Jeśli więc to właśnie ochrona jest dla Ciebie najważniejsza przy wyborze akcesoriów GSM, postaw na pancerne etui do telefonu i ciesz się doskonałą trwałością. Najnowsze pancerne futerały są również dostępne w wersji przezroczystej, która nie zasłania oryginalnej obudowy producenta.