Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14

( ilość produktów: 433 )

Etui na telefon iPhone 14 to doskonałe rozwiązanie, by cieszyć się odpowiednią ochroną dla naszego nowego urządzenia. Jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem marki Apple i chcesz postawić na ich najnowsze urządzenie, postaw na funkcjonalne pokrowce do iPhone 14, które dobrze się sprawdzą. Każdy case na telefon, na który się decydujemy, powinien być wzmocniony, by zapewnić nam wyjątkową jakość urządzenia. Oprócz tego warto postawić na etui do iPhone 14, które pochodzi od zaufanych dostawców produkujących wysokiej jakości akcesoria GSM

Jeśli nie wiesz, czy powinno wyróżniać się dobre etui do telefonu iPhone 14, warto skorzystać z naszych podpowiedzi. Po pierwsze każdy pokrowiec do iPhone 14 powinien być odpowiednio wzmocniony, by zapewniał wysokiej jakości ochronę. Oprócz tego bardzo ważne jest, by futerały do telefonów Apple były odpowiednio dopasowane do wymiarów urządzenia. Właśnie dlatego należy dokładnie poznać model naszego telefonu, zanim zdecydujemy się dokupić do niego akcesoria GSM. Ostatnią bardzo ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze etui do iPhone 14 jest jego wygląd. Odpowiedni design urządzenia sprawi, że chętniej sięgniemy po case na telefon i wolniej nam się on znudzi. 

Które etui na telefon wybrać, aby cieszyć się odpowiednią ochroną urządzenia? Warto postawić na funkcjonalne pokrowce do telefonu, które będą sprawdzały się w wielu sytuacjach. Właśnie takie może być silikonowe etui na telefon iPhone 14, które zostało stworzone z elastycznych materiałów. Dzięki temu dokładnie przylega do urządzenia i chroni je przed wszystkimi zniszczeniami. Możemy też postawić na pancerne etui do iPhone 14, które będzie bardziej odporne na zniszczenia i zwykle ma grubszą obudowę. Taki pokrowiec na telefon został stworzony właśnie z myślą o upadkach i wstrząsach. Jego głównym zadaniem jest próba sprawienia, że urządzenie będzie odpowiednio chronione przed zniszczeniami. Case do telefonu powinno także mieć odpowiedni kolor, być zadbane i dobrze prezentować się na naszym telefonie.