Darmowa dostawa od 100,00 zł
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Rabat 25%

na drugi tańszy produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

iPhone 14 Plus

( ilość produktów: 467 )

Etui na telefon iPhone 14 Plus powinno zostać dopracowane, by stale chronić nasze urządzenie przed zniszczeniami. Warto wybrać pokrowiec na telefon, który sprawdza się w różnych sytuacjach. Polecamy także wybranie takiego futerału do iPhone 14 Plus, który będzie dobrze dopasowany do wszystkich jego wymiarów. Dzięki temu będziemy w stanie korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia, bez konieczności zdejmowania case na telefon z urządzenia. Polecamy także wybór etui do telefonu Apple, które spełni nasze wymagania i będzie odznaczało się ciekawym designem.

Sprawdź, jakie propozycje ciekawych etui na telefon iPhone 14 Plus przygotowaliśmy na naszym sklepie z akcesoriami GSM. Warto zastanowić się jeszcze przed zakupem nowego telefonu, jakie pokrowce do telefonu najlepiej sprawdzą się w naszym przypadku. Na rynku istnieje dużo rozwiązań, które są chętnie wybierane przez miłośników telefonów Apple. Jednak pokrowiec do telefonu iPhone 14 Plus powinien przede wszystkim być zrobiony z dobrej jakości materiałów. Producenci akcesoriów GSM wybierają różne materiały do tworzenia etui na telefon. Niektórzy wybierają silikonowe case do telefonu, które wyróżniają się elastycznością. Jeśli więc zależy Ci na lekkim i poręcznym etui do telefonu iPhone 14 Plus, postaw na silikon jako materiał wykonania. Jednak poza poręcznością i wygodą korzystania, bardzo ważna jest wytrzymałość akcesoriów GSM, która różni się w zależności od wybranego materiału. Warto wybrać pancerne etui na telefon iPhone 14 Plus, jeśli zależy nam na odporności na zniszczenia szczególnie w przypadku upadków z wysokości. Jeśli więc zdarza Ci się upuścić urządzenie lub często zostawiasz je w nieodpowiednim miejscu, gdzie nie jest dobrze zabezpieczone, wybierz bezpieczne rozwiązanie.

Warto pamiętać, że każdy pokrowiec od telefonu iPhone 14 Plus powinien być również funkcjonalny i pozwolić na wygodne korzystanie z naszego urządzenia. Właśnie dlatego wiele etui na telefon jest wyposażone w dodatkowe możliwości, które pozwalają wygodnie korzystać z urządzenia. Polecamy postawienie na takie casy na telefon, które zostały dobrane pod względem potrzeb użytkowników. Na przykład etui na telefon iPhone 14 Plus z podstawką sprawdzi się podczas oglądania na telefonie filmów czy seriali. Dobrym rozwiązaniem jest też etui z funkcją kabury, które chroni wyświetlacz i służy nam jako niewielki portfel.