Darmowa dostawa od 40,00 zł
Etui na telefon tablet oraz akcesoria gsm sklep 4kom.pl
MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Do smartwatcha

( ilość produktów: 590 )

Akcesoria do smartwatchy spodobają się tym użytkownikom zegarków, którzy lubią zmieniać ich wygląd. Warto jednak również zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria ochronne, które będą w stanie zapobiec zniszczeniom, jakie mogą pojawić się na urządzeniu. Możemy tutaj wspomnieć chociażby zarysowania na ekranie urządzenia, ale nie tylko one są zagrożeniem. Podobnie pasek do smartwatcha może ulec uszkodzeniu, szczególnie kiedy używamy go do 

Paski do smartwatchy

Pasek do smartwatchy przyda się tym, którzy lubią zmieniać swój wizerunek i nie chcą za każdym razem nosić takiego samego paska. Warto wybrać odpowiednio dopasowany pasek do smartwatcha, który będzie nie tylko wygodny, ale i odpowiednio trwały do codziennego używania. Polecamy wybranie sportowych pasków do smartwatchy, które zrobione są z gumowego tworzywa sztucznego. To ono odpowiada za trwałość i wyjątkową wygodę takiego rozwiązania, dzięki czemu możemy sobie na nie pozwolić nawet w trakcie długich godzin spędzonych na siłowni. Pasek gumowy do smartwatcha jest znakomitym rozwiązaniem również dla tych z nas, którzy cenią sobie wygodę, gdyż odpowiednio dobrany może być praktycznie niezauważalny na dłoni. Dla miłośników eleganckiego designu też przygotowaliśmy specjalne akcesoria do smartwatchy. Polecamy klasyczne skórzane paski do smartwatchy, które zostały wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Skórzany pasek do smartwatcha jest wyjątkowo wygodny, a jego wygląd potrafi podkreślić elegancką stylizację i nadać mu wyjątkowej klasy. Podobnie jest z paskami ze stali nierdzewnej, które są wygodne w noszeniu, a zarazem szykowne i nadają się do eleganckich kreacji.

Etui i szkła ochronne do smartwatchy 

Wielu z nas stosuje etui na telefon, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne mogą być etui do smartwatcha. Jednak podczas codziennego korzystania, bardzo często zdarza się, że nasz zegarek musimy zdjąć, odłożyć na miejsce lub do torebki. Bez zastosowania odpowiedniego etui ochronnego, mógłby bardzo szybko ulec on zniszczeniu, a co za tym idzie również stracić swój wyjątkowy wygląd. Jednak etui do smartwatcha może również spełniać dodatkowe możliwości, takie jak ładowanie bezprzewodowe. Na rynku pojawiają się już takie nowoczesne gadżety, które umożliwiają bezprzewodowe ładowanie urządzenia podczas trzymania go w etui ochronnym. W naszym asortymencie nie brakuje też szkieł ochronnych do smartwatchy, których głównym zadaniem jest ochrona wyświetlacza. Po pierwsze warto stosować szkło lub folię ochronną, jeśli często przechowujemy smartwatcha w torbie lub plecaku, gdzie łatwo może on ulec zniszczeniu. Jeśli też korzystamy z naszego smartwatcha podczas uprawiania sportu, może być konieczne zastosowanie odpowiedniej ochrony ekranu, jak na przykład szkło hartowane, które wzmocni urządzenie i amortyzuje nawet w sytuacji, w której pojawi się jakiś nagły wstrząs.

Ładowarki do smartwatchy

W naszym asortymencie znajdziesz także ładowarki do smartwatchy, które zostały tak zaprojektowane, by w prosty i szybki sposób naładować nasz zegarek. Jeśli na co dzień korzystamy nie tylko ze smartwatcha, ale także telefonu, może okazać się, że dodatkowa ładowarka nie jest nam potrzeba. Często jednak zarówno ładowarka do telefonu, jak i zegarka wymaga innej mocy lub końcówki i wtedy już nie możemy pozwolić sobie na jedno urządzenie ładujące. bardzo dużą popularność na naszym sklepie znajdują ładowarki bezprzewodowe, które pasują do najnowszych smartwatchy. Warto jednak, zanim zaopatrzymy się w ładowarkę indukcyjną, upewnić się, że nasze urządzenie posiada moduł ładowania indukcyjnego. W ten sposób możemy mieć pewność, że w prosty sposób i bez zbędnych kabli naładujemy smartwatcha bezprzewodowo. Podobnie sprawa ma się do stacji ładujących, które pozwalają na jednoczesne ładowanie więcej niż jednego urządzenia. Nowoczesne stacje do ładowania bezprzewodowego są tak zaprojektowane, by pozwalać na szybkie ładowanie w jak najoptymalniejszy sposób pozwalając na wydaje korzystanie z urządzeń mobilnych.