Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Akcesoria GSM - Power Banki

( ilość produktów: 105 )

Power Banki to wygodny sposób na dostęp do energii przez cały czas. Niewielkich rozmiar power banki szybko zastępują noszenie w torebce lub plecaku ładowarek do telefonów lub tabletów. Dlaczego tak się dzieje – nietrudno jest zgadnąć. Podstawową różnicą między power bankiem, a zwykłą ładowarką jest to, że Power Banki nie potrzebuję dostępu do energii, by zwiększyć naładowanie baterii w smartfonie. Nowoczesne urządzenia tracą swoją energię wyjątkowo szybko, dlatego tak niezwykle ważne jest to, by zapewnić sobie stały dostęp do prądu. Ładowarki to pewne ryzyko, bo nigdy nie mamy pewności, czy zawsze i w każdym miejscu znajdziemy gniazdko elektryczne. Z kolei same Power Banki to dobrze zaprojektowane akcesoria GSM - nie wymagają od nas konieczności poszukiwań dostępu do prądu, a nawet nie zmuszają do spędzania przy gniazdku danej ilości czasu.

Power Banki to przede wszystkim wygoda. Możemy ładować telefony lub tablety zawsze i wszędzie. Niezależnie od okoliczności. Dużo osób trzyma Power Banki w swoich torbach i wtedy, gdy jest to konieczne, podłącza telefon do power banka i ładuje, poruszając się bez problemu po mieście.

Na skróty: głośniki, rysiki, adaptery i kable, klawiatury bluetooth, karty pamięci, pamięci przenośne, zestawy głośnomówiace