Darmowa dostawa od 100,00 zł
Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt! Mega PROMOCJA! Rabat 20% na drugi produkt!
MENU
MENU
Cofnij

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Akcesoria GSM - Karty pamięci

( ilość produktów: 27 )

Karty pamięci są w stanie zwiększyć potencjał telefonu. Więcej zdjęć, filmów czy może po prostu zapisanych rozmów? Liczy się to, że dzięki karcie pamięci o wybranej przez Ciebie wielkości, sam decydujesz o tym, co zrobisz z wolnym miejscem. Oryginalna wielkość pamięci telefonu jest na tyle mała, że czasem kilka aplikacji jest w stanie zupełnie ją wypełnić. Wtedy z pomocą przychodzą karty pamięci.

Akcesoria GSM są szybkie i wygodne – stworzone z myślą, by wspomagać korzystanie z telefonów oraz innych urządzeń mobilnych (np. tabletów czy laptopów). Do wyboru poniżej znajdują się karty pamięci Micro SDHC oraz SDXC. Są to jedne z najpopularniejszych formatów, najczęściej wybierane przez klientów ze względu na wielkość (od 8 GB do nawet 64 GB) oraz solidne wykonanie. Możemy zdecydować się na jedną z dwóch firm: Kingston oraz GoodRAM. Obie należą do znanych i cenionych producentów. Co ważne: w zestawie znajduje się dodatkowo odpowiedni adapter.

Akcesoria GSM dostępne na naszej stronie to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Na skróty: głośniki, rysiki, adaptery i kable, klawiatury bluetooth, power banki, pamięci przenośne, zestawy głośnomówiace