Produkty

Słuchawki douszne JBL T290

Słuchawki douszne JBL T290 to pochodzący od renomowanej firmy produkt, który cieszy estetycznym designem w nowoczesnym wydaniu oraz sprawia, że słuchanie muzyki staje się jeszcze przyjemniejsze, niż dotychczas. Na czym polega fenomen prezentowanych słuchawek?


Przeczytaj więcej
Power Banki Esperanza

Na prośbę wielu naszych klientów postanowiliśmy uzupełnić podkategorię Power Banki wprowadzając do niej nowe produkty znanej marki Esperanza. Oczywiście oferta cały czas będzie rozwijana i uzupełniana tego typu towarem również innych producentów.


Przeczytaj więcej
Etui z nadrukiem na tablet

W naszej ofercie pojawiły się wyjątkowe etui z nadrukiem na tablet. Pierwsza seria składa się z 60 wzorów. Specjalnie przygotowane wzory cechują się swoją unikalność oraz doskonale wpisują się w aktualne trendy. Na początku przygotowaliśmy wzory nadruków do najbardziej popularnych tabletów dostępnych na rynku.


Przeczytaj więcej
Uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon

Letnie słoneczne dni to idealna pora na dojazd do pracy lub wycieczkę rowerem. W trakcie jazdy swobodne korzystanie z telefonu jest zdecydowanie ograniczone, a czasem nawet i niebezpieczne. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest zakup uchwytu rowerowego, który pozwoli na wygodne i bezproblemowe korzystanie ze wszystkich funkcji naszego smartfona.


Przeczytaj więcej
Szkło hartowane na ekran Samsung Galaxy S7

Szkło hartowane jest jednym z podstawowych elementów ochrony ekranu telefonu przed uszkodzeniem. Ten produkt cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem wśród klientów – posiadaczy smartfonów. Szkła hartowane w bardzo krótkim czasie wyprały praktycznie całkowicie z rynku folie, które nie do końca tak skutecznie zapewniały ochronę ekranu w każdych warunkach. Często również problem z montażem stanowił dość istotne znaczenie, ponieważ naklejenie folii na ekran bez żadnych pęcherzyków powietrza było nie lada wyzwaniem dla każdego.


Przeczytaj więcej
Etui Ringke Fusion – solidna seria dla wymagających klientów.

Produkowane przez firmę Ringke etui z serii Fusion to przykład nowoczesnego designu i technologi, która potrafi skutecznie chronić nasze telefony. Ringke to koreańska firma, nastawiona głównie na rynek amerykański. Jednak w Europie jej produkty są również bardzo popularne.


Przeczytaj więcej
Etui Nillkin Sparkle - wyjątkowe i komfortowe etui książkowe.

Seria etui Nillkin Sparkle, produkowanych przez prężnie rozwijającą się chińską grupę projektową, to sposób na rozwiązanie problemów wielu posiadaczy topowych smartfonów. Nareszcie dostają do dyspozycji etui, które jest równocześnie wygodne dla użytkownika i jednocześnie eleganckie.


Przeczytaj więcej
Etui Nillkin Nature - najcieńsza seria dostępna na rynku.

Produkowane przez firmę Nillkin akcesoria do telefonów projektowane są przez młody i dynamiczny zespół z miasta Shenzhen, które jest prawdziwą studnią talentów w południowych Chinach. Nic dziwnego, że co jakiś czas tamtejsi projektanci zaskakują nas czymś nowoczesnym, idealnie odpowiadającym na aktualne potrzeby rynku. Dokładne tak jest w przypadku nowego etui, sygnowanego jako Nillkin Nature.


Przeczytaj więcej
Etui z nadrukiem - sposób na wyróżnienie swojego smartfona.
Już od dawna możemy zamawiać sobie koszulki z wymyślonym przez siebie nadrukiem, realizując swoje marzenia dotyczące przesłania, które ma ze sobą nieść nasz ubiór. Teraz możemy nareszcie iść krok dalej decydując się również na etui do smartfona, które będzie posiadało nadruk, przez nas samych zaprojektowany.

Przeczytaj więcej
Akcesoria Spigen dla Apple Watch.

Telefony firmy Apple są przez producentów akcesoriów i gadżetów traktowane zawsze wyjątkowo. Wynika to z niepisanej reguły, która mówi, że jeżeli tylko sprzęt Apple może się w czymś różnić od pozostałych urządzeń w tym samym segmencie rynku, to producent postara się tą różnicę wykorzystać na swoją korzyść. Dotyczy to w równej mierze oprogramowania, jak i akcesoriów zewnętrznych.


Przeczytaj więcej
12