Produkty

Bransoletki i paski do Samsung Gear S3

Jakiś czas temu, na rynku gadżetów Samsunga pojawił się nowoczesny zegarek Gear S3, który od razu zyskał popularność i od tego momentu cieszy się nią niezmiennie. Pod względem projektu, kształtu, materiałów jest tak dopracowany, że nic dziwnego, iż codziennie ktoś staję się właścicielem kolejnego smartwatcha z tej serii.
Przeczytaj więcej

Jaki kupić wodoodporny uchwyt rowerowy?

Dla prawdziwego miłośnika jazdy na rowerze nie ma rzeczy niemożliwych. Nie utrudni rowerowej wycieczki ani zimno, ani wiatr czy deszcz. Aby jednak zapewnić sobie bezpieczną i komfortową jazdę, warto pamiętać o dobrym przygotowaniu. Do tego, by móc komfortowo korzystać z telefonu, np. ze względu na możliwość sprawdzenia lokalizacji, potrzebne jest wodoodporny uchwyt rowerowy. Świetny również w trakcie deszczu, bo zapewnia maksymalną ochronę dla telefonu, nie narażając go na uszkodzenia. Dzisiaj skupimy się więc na tym, jaki kupić wodoodporny uchwyt rowerowy.
Przeczytaj więcej

Magnetyczny uchwyt samochodowy na zagłówek

O uchwytach samochodowych wiele już zostało powiedziane. W to, że okazują się w trakcie podróży czy też codziennego przemieszczania samochodem po mieście przydatne, nikt już chyba nie wątpi. Dzisiaj chcemy opowiedzieć Wam o nowej możliwości, którą dają nam uchwyty samochodowe. Tym razem nie są to ani uchwyty na szybę, które możemy przyczepić, ani też takie, które montuje się w kratce samochodu. Tym razem to magnetyczny uchwyt samochodowy na zagłówek. Ciekawi jesteście tego, jak działa i co dzięki niemu możemy uzyskać?
Przeczytaj więcej

Adapter idealny do nowego MacBooka

Jeśli jesteś lub zamierzasz być właścicielem nowego MacBooka, to z pewnością zainteresuje Cię produkt, który chcemy Ci polecić. Adaptery i kable w przypadku wszystkich urządzeń Apple stanowią dość wyjątkową grupę akcesoriów, które należy nabyć. Bez nich dość trudno cieszyć się pełnymi możliwościami zakupionych urządzeń. Dlatego dzisiaj skupimy się na tym, jaki adapter będzie idealny do nowego MacBooka. Zachęcamy do sprawdzenia!
Przeczytaj więcej

Wodoszczelne etui idealne na basen

Letnie wyjazdy na basen lub też te, kiedy wyjeżdżamy na baseny w ciągu całego roku, aby się zrelaksować, sprzyjają wielu utopieniom telefonów. Czasem wystarczy chwila, aby nasz smartfon znalazł się w wodzie, nie nadając się później zupełnie do użytku. Szkoda mówić, by smartfonów ze sobą nie zabierać, podczas gdy służą nam dziś one za aparaty i pozwalają uwiecznić wspólnie spędzane z rodziną i przyjaciółmi chwile. Aby temu zaradzić, mamy do wyboru różne akcesoria. W tym wodoszczelne etui idealne na basen właśnie. Dziś chcemy Wam o nim opowiedzieć.
Przeczytaj więcej

Głośnik Bluetooth idealny na wakacyjny wyjazd

Głośniki Bluetooth cieszą się dużą popularnością, ponieważ pozwalają na to, by muzyka brzmiała nie tylko lepiej, ale i przede wszystkim głośniej. Biorąc pod uwagę czas wytrzymałości głośników bez ich ładowania, są one idealne na wakacyjny wyjazd. Gdy wraz ze znajomymi chcesz posiedzieć przy ognisku, słuchając muzyki, to głośnik Bluetooth będzie idealnym uzupełnieniem.
Przeczytaj więcej

Jakie akcesoria do kamerki GoPro warto kupić przed wakacyjnym wyjazdem?

Dzięki kamerce GoPro mamy możliwość utrwalenia ważnych dla nas chwil. Jednymi z takich, o których z pewnością nie chcemy zapomnieć, są wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów. Dlatego dzisiaj przedstawiamy naszą propozycję tego, jakie akcesoria do kamerki GoPro warto kupić przed wakacyjnym wyjazdem. Wśród nich znajdują się te, które przydadzą się nie tylko podczas letnich podróży, ale i wtedy, kiedy później zależeć nam będzie na dobrym utrwaleniu wyjazdów.
Przeczytaj więcej

Brokatowe etui na iPhone

Etui na telefon Apple iPhone to konieczny zakup dla każdego, kto chce używać swojego telefonu przez długi czas bez martwienia się o to, że ten szybko ulegnie zniszczeniom. O zarysowania, zabrudzenia, a nawet poważniejsze uszkodzenia łatwo. Wystarczy bowiem nawet chwila nieuwagi, by telefon wypadł nam z rąk lub by wrzucony został zbyt pochopnie do kieszeni wraz z ostrymi elementami. Przed tym wszystkim ochronić może nas właśnie etui na iPhone. Idealną sytuacją jest ta, kiedy funkcjonalność łączy się z wyglądem. Dlatego dzisiaj opowiemy Wam o tym, jak właściwie wygląda i dlaczego jest dobrym pomysłem brokatowe etui na iPhone.
Przeczytaj więcej

Przydatne akcesoria do słuchawek Apple AirPods

Słuchawki Apple AirPods polecane są wszystkim właścicielom urządzeń Apple. Z racji tego, że producent ten tworzy wokół swojej marki jedynie określone produkty, wybór dodatków jest ograniczony. Nie można przy tym stwierdzić, że ograniczony oznacza mniejszy lub gorszy. Akcesoria Apple AirPods to bogata oferta ciekawych dodatków, które ułatwią korzystanie ze słuchawek, pozwalając między innymi na lepsze ich przechowywanie. W poniższym artykule przedstawiamy, jakie przydatne akcesoria do słuchawek Apple AirPods warto wybrać dla siebie.
Przeczytaj więcej

Jaki power bank warto kupić?

Dla części z nas power banki to tzw. „must have” każdego dłuższego wyjazdu. Nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez nich osoby, które dużo czasu spędzają przed ekranem smartfona i muszą być ciągle dostępne. Power banki spotykamy więc nie tylko w plecakach podróżników, ale i poukrywane po schowkach w samochodach. Podobnie, jak ładowarki samochodowe, power banki to wygodne i praktyczne urządzenia, które mieć dzisiaj można w atrakcyjnych już bardzo cenach.
Przeczytaj więcej