Poradniki

Wodoszczelne etui idealne na basen

Letnie wyjazdy na basen lub też te, kiedy wyjeżdżamy na baseny w ciągu całego roku, aby się zrelaksować, sprzyjają wielu utopieniom telefonów. Czasem wystarczy chwila, aby nasz smartfon znalazł się w wodzie, nie nadając się później zupełnie do użytku. Szkoda mówić, by smartfonów ze sobą nie zabierać, podczas gdy służą nam dziś one za aparaty i pozwalają uwiecznić wspólnie spędzane z rodziną i przyjaciółmi chwile. Aby temu zaradzić, mamy do wyboru różne akcesoria. W tym wodoszczelne etui idealne na basen właśnie. Dziś chcemy Wam o nim opowiedzieć.
Przeczytaj więcej

Jakie akcesoria do kamerki GoPro warto kupić przed wakacyjnym wyjazdem?

Dzięki kamerce GoPro mamy możliwość utrwalenia ważnych dla nas chwil. Jednymi z takich, o których z pewnością nie chcemy zapomnieć, są wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów. Dlatego dzisiaj przedstawiamy naszą propozycję tego, jakie akcesoria do kamerki GoPro warto kupić przed wakacyjnym wyjazdem. Wśród nich znajdują się te, które przydadzą się nie tylko podczas letnich podróży, ale i wtedy, kiedy później zależeć nam będzie na dobrym utrwaleniu wyjazdów.
Przeczytaj więcej

Przydatne akcesoria do słuchawek Apple AirPods

Słuchawki Apple AirPods polecane są wszystkim właścicielom urządzeń Apple. Z racji tego, że producent ten tworzy wokół swojej marki jedynie określone produkty, wybór dodatków jest ograniczony. Nie można przy tym stwierdzić, że ograniczony oznacza mniejszy lub gorszy. Akcesoria Apple AirPods to bogata oferta ciekawych dodatków, które ułatwią korzystanie ze słuchawek, pozwalając między innymi na lepsze ich przechowywanie. W poniższym artykule przedstawiamy, jakie przydatne akcesoria do słuchawek Apple AirPods warto wybrać dla siebie.
Przeczytaj więcej

Jak zmienić smartfon Samsung w komputer?

Smartfony stają się coraz bardziej nowoczesne, a możliwości, które producenci w nie wplatają, zaczynają zdecydowanie wyprzedzać potrzeby nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Któż z nas jednak nie pragnie nowinek technologicznych, których korzystanie ułatwia nam życie? Dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie, jak zmienić smartfon Samsung w komputer. Choć pytanie to zdaje się brzmieć odrobinę tajemniczo, to szybko okazuje się, że odsłoni ono przed każdym szansę na jeszcze wygodniejszą pracę w biurze lub domu niż do tej pory.
Przeczytaj więcej

Jaki stojak do tabletu na biurko?

Chcąc zapewnić sobie maksymalny komfort pracy na tablecie, warto pamiętać o zakupie stojaka do tabletu. Choć najpopularniejszą opcją jest wybór etui, które daje możliwość przekształcenia go w stojak, to nie brakuje również jeszcze wygodniejszych opcji. Czy słyszałeś może o tym, że istnieje idealny stojak do tabletu na biurko, wprost stworzony do pracy na tablecie w pracy? Jeśli nie, to koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas artykułem. Opisaliśmy dla Ciebie jego zalety oraz konstrukcję, byś mógł zapoznać się z tym produktem.
Przeczytaj więcej

Jaką klawiaturę do tabletu wybrać?

Tablet jest urządzeniem, które wśród innych sprzętów, zakwalifikować możemy gdzieś między laptopem a smartfonem. Ponieważ większy od smartfona, to pozwala na więcej, m.in. przeglądanie dokumentów w lepszej jakości. Z racji zaś tego, że mniejszy jest od laptopa, to łatwiej można zabierać go ze sobą do pracy, na uczelnię lub w podróż. Teraz, kiedy możemy nasz tablet wzbogacić o klawiaturę, nie ma problemu z tym, by równie swobodnie pracować na tablecie, co na laptopie. Ten właśnie aspekt stanie się dzisiaj tematem naszych poszukiwań, jaką klawiaturę do tabletu wybrać i dlaczego? Oto proponowane przez nas produkty.
Przeczytaj więcej

Słuchawki do sportów ekstremalnych

Słuchawki bezprzewodowe stały się niemalże wizytówką tych, którzy uprawiają sport. Dzięki możliwości słuchania muzyki w trakcie biegu lub rozmawiania w bezpieczny sposób przy jeździe rowerem pokochało je wielu sportowców. Są jednak wśród uprawianych przez ludzi takie sporty, które wymagają więcej wysiłku, sprytu lub odwagi. Tak samo wśród bezprzewodowych słuchawek Bluetooth są takie, które mogą więcej i lepiej się sprawują. Dzisiaj przedstawiamy naszą propozycję dla tych, którzy chcą zajmować się różnymi rodzajami aktywności fizycznej, a w szczególności tymi bardziej wymagającymi. Oto słuchawki do sportów ekstremalnych – jedynie takie słuchawki Bluetooth w wersji premium.
Przeczytaj więcej

Jak zrobić idealne zdjęcie selfie na Instagrama?

Dzisiaj konto na Instagramie mają nie tylko sławne osoby, ale również i nasi koledzy, koleżanki, a także i my sami. Nic dziwnego więc, że coraz częściej zastanawiamy się nad tym, jak zrobić idealne zdjęcie selfie na Instagrama. Czy jest na to jakaś złota recepta? A może istnieją akcesoria GSM, które nam w tym pomogą? Dziś opowiemy kilka słów o zaletach używania lampki LED do robienia zdjęć oraz o selfie stickach, które większość z nas już pewnie zna.
Przeczytaj więcej

Organizer Baseus – zapanuj nad swoimi kablami!

Dla osób, które korzystają z wielu różnych urządzeń, stale mając potrzebę ich ładowania lub podłączania między sobą, rozrzucone wokół kable są najgorszą zmorą. Na szczęście powstało akcesorium, które pozwala na zapanowanie nad nimi. To organizer Baseus, pozwalający na wygodne przechowywanie swoich kabli i szybki do nich dostęp. Dzięki niemu nerwowe poszukiwanie odpowiedniego kabla zakończy się, a porządek wokół cieszyć będzie oczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi organizera Baseus. Opisujemy sposób jego działania, zalety oraz możliwości zastosowania we własnym domu.
Przeczytaj więcej

Jak zabezpieczyć ekran MacBooka Air 13?

O tym, że warto chronić nasze urządzenia na wszelkie możliwe sposoby, wiemy doskonale. Gdybyśmy nie wiedzieli, to z pewnością nie zastanawialibyśmy się nad wykupieniem drogiego ubezpieczenia, które oferują nam już przy zakupie sprzętu. Niestety, tak, jak wszystkie urządzenia, tak również MacBook Air 13 łatwo jest uszkodzić od zewnątrz. Czasem spowodować może to upadek, innym razem po prostu transportowanie go w walizce.
Przeczytaj więcej